Mládí šlape. Ne vodu ale jako švýcarské hodinky. Jak chlapci tak dívky se se svým soupeřem moc nezdržovali. Výsledkem bylo pouze třináct odehraných setů ve čtyřech zápasech.

Liga juniorů: Sokol Pardubice – Pardubice – Mnichovo Hradiště 3:0 (23, 14, 15) a 3:1 (-23, 24, 17, 15). Sestava: Hofman, Miřejovský, Slavíček, Snášel, L. Svoboda, Tilgner, libero M. Svoboda, střídali Slabý, Luňák.

I přes absenci dvou stálých členů základní sestavy (zranění Bíl a Dlouhý) se hráčům soustředěným výkonem podařilo vyhrát oba zápasy. Celkovým ziskem šesti bodů se tak Sokol posunul na druhou příčku. A v sobotu ji budou hájit v přímém souboji s Libercem.

Liga juniorek: TJ Turnov : Sokol Pardubice 0:3 (-9, -19, -10) a 0:3 (-12, -13, -14). Sestava: Vlachová, K. Pavlíková, Bergmanová, M. Pavlíková, Teplá, Gamperová, Vozandychová, Dostálová.

Hostující Sokol si přijel do Turnova pro všechny body a cíl byl splněn. Převahu na servisu hostující hráčky zužitkovaly dokonale a na domácí se valil jeden rychlý útok za druhým. O vítězi tak nebylo od začátku pochyb.

Sokolky si tímto před posledním dvojzápasem zajistily třetí místo v základní skupině, které zajišťuje ligovou příslušnost i v další sezoně.

„Na hřišti tak v nadstavbové části dostanou větší prostor i hráčky z lavičky pro získávání důležitých zkušeností," nastínil své plány pardubický trenér Martin Forman.