Přenosný DVD přehrávač. To je cena pro vítěze jarní části fotbalové Tip ligy. V tradiční soutěži Deníku budou odměněni i hráči na 2. až 11. místě. Kromě nejlepší jedenáctky v konečném pořadí budou oceněni i vítězové jednotlivých kol, kteří se mohou těšit na originální půllitr a čtyři plechovky piva Staropramen.

Fotbalová Tip liga začíná úvodním kolem o víkendu 29. a 30. března. Kupon se zápasy pro první dějství se objeví na stránkách našich novin v úterý 25. března. Nejlepšího hráče budeme znát po dvanáctém kole, jež je na programu 14. a 15. června.

Jak tipovat?

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte na adresu redakce (Pardubický deník, třída Míru 60, 530 02 Pardubice), nebo do sběrných schránek: Lázeňské informační centrum Lázně Bohdaneč, Restaurace U SOUDKU – Přelouč, Hostinec NA ŠPICI – Svítkov, Restaurace Pod Vinicí, Trafika Mlejnková – Polabiny (vedle Domu barev), OC Grand – I. poschodí – sportovní prodejna, Hypernova Pardubice, Restaurace Anežka – Sezemice Herna Bar Konečný – Holice.
2. Na internetu na www.tipliga.cz (vyhledejtePardubický deník a tipujte)
3. Pomocí SMS zprávy (návod na SMS tipování najdete na www.tipliga.cz).

První hlasování na novinovém kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Podrobnosti v úterý.