2. liga žen: VK Jaroměř Sokol Pardubice 0:3 (-21, -21, -19) a 1:3 (-19, 23, -14, -17). Sestava: Schubertová, Karanská, Harčarová, Peciválová, Vavrečková, hrající trenérka K. Straková, Starečková, Smolná. Trenér: M. Likeš.

„V Jaroměři jsme byly jasnými favoritkami, přestože nám chyběla zraněná Kloudová. Na druhou stranu dostal příležitost celý zbývající kádr. Svojí roli jsme vcelku bez problémů splnily. Domácím hráčkám jsme ponechaly jediný set,“ podotkla hrající trenérka Kateřina Straková.

1. liga juniorek: Sokol Pardubice ŠSK Demlova Jihlava 0:3 (-22, -22, -21) a 3:1 (-6, 21, 21, 21). Sestava: Čechová, Fialová, Pachovská, Pětíková, Píšová, Smolná, Sodomková, Vahalová, Vlachová, Žouželková.

„Klíčové duely s Jihlavou jsme sice hráli v domácím prostředí, které obvykle bývá výhodou, ale v termínu, kdy u nás končily jarní prázdniny. Holky tak nastoupily po týdenním tréninkovém výpadku. A ještě nekompletní, neboť všechny hráčky se nestačily z jarek vrátit. Průběh prvního střetnutí tomu odpovídal. Hostující hráčky nepředvedly super výkon, ale na fatálně chybujícího soupeře to stačilo. Odveta začala pro naše děvčata ještě hůře. Zmohly se na pouhých šest bodů. Ke cti jim slouží, že se dokázaly zvednout a zápas otočit. Škoda, že probuzení nepřišlo dříve. Vypadá to ale, že se kvalifikaci nevyhneme,“ přemítá trenér Zdeněk Němeček.