Daitó Ryu přivezl do kraje Boženy Němcové dvanáct borců, kteří získali sedm medailí, Judo club dvakrát tolik a domů si přivezl třináct cenných kovů. Soutěže se zúčastnilo 177 žáků z patnácti oddílů z celé republiky.

Jednalo se sice o soutěž jednotlivců, ale jejich body určovaly pořadí družstev. Zvítězila domácí Česká Skalice, před Žižkovem. Judo club obsadil třetí příčku, Daitó Ryu pak šestou. V pardubických řadách se našli hned tři vítězové: Martin Burian, Petr Filip a Lukáš Motyovzski.

Mláďata – do 24 kg: 1. Burian (DR), 2. Štěpánková (JC), 3. Herok (JC). Do 26,2 kg: 1. Filip, 3. Mimra (oba DR). Do 28,6 kg: 2. Patzák (JC), 3. Syrovátko (DR). Do 33,2 kg: 3. Filipi (DR). Do 42,4 kg: 2. Urban (Judo club Pardubice).
Mladší žáci – do 34 kg: 1. Motyovzski (JC). Do 38 kg: 3. Němeček (JC). Do 46 kg: 2. Štolpa, 3. Snášel (oba JC). Do 60 kg: 3. Kubelka (JC). Nad 60 kg: 2. Skřek (JC).
Mladší žákyně – do 32 kg: 3. Štěpánková (JC).
Starší žáci – do 46 kg: 2. Tůma (DR). Do 60 kg: 2. Koutský (JC). Nad 73 kg: 2. Svoboda (Daitó Ryu).
Starší žákyně – do 48 kg: 3. Zavřelová (Judo club).