Extraliga: HbK Karviná – HBC Autosklo .A.K. Pardubice 4:2 (1:0, 0:0, 3:2). Branky: 40. a 45. Wróbel, 14. Szotkowski, 37. Tomiczek – 31. Filip (Urban), 32. Kasal (Korel). Sestava: Mroviec – R. Mašík, Hák, Filip, Mokříž, Kamaryt, Barva – P. Kubeš, Urban, Merta – Hrnčíř, Waber, Korel – Zemánek, Urbanec, Kasal.
„Trošku v nadsázce, jsem v článku na klubovém webu minulý týden řekl, že jsme sluníčkový tým. A jako by si to kluci dali do hlavy. V Karviné to do slunečného počasí mělo na míle daleko. Hustě pršelo a teplota byla kolem nuly. Navíc domácí úmyslně vytáhli tvrdé míčky a rozhodčím řekli že jiné nemají. Takže jsme hráli pingpong, protože míček neběžel snad ani chvilku po zemi, ale poskakoval po ploše. Na druhou stranu to nic nemění na tom, že jsme nepodali dobrý výkon a nemůžeme se na počasí vymlouvat. Máme velkou marodku, jezdí nás akorát tak na tři pětky a na to asi někteří spoléhají. Že nemusejí odevzdat maximum. Ve třetí třetině jsme se zvedli, ale po otočení skóre jsme se vlastními chybami připravili o vítězství. Domácí zvítězili i díky výbornému výkonu Tomáše Wróbela," vyzdvihuje pardubický kouč Jiří Mašík střelce dvou branek Karviné.

SK Toptrans Jihlava – HBC Autosklo H.A.K. Pardubice, utkání nehráno kvůli nepřízni počasí.

1. NHbL – Východ: HC Jestřábi Přelouč – Lokomotiva Česká Třebová 2:3 (0:2, 0:1, 2:0). Branky: 35. Vorba (Hejhal), 42. Stoklasa (Šmíd) – 11. Doubrava, 14. Kvasnička, 21. Mrštný. Sestava: Sedmák (23. Brykner) – Stoklasa, M. Kazimír, Šmíd, Hutla, Příhoda, Kubát, Čapek, Komůrka, Kalousek, Svoboda, Štefanský, Hejhal, Vorba, D. Kazimír.
„Měli jsme ospalý rozjezd. Soupeř toho využil k náskoku a ve třetí třetině pouze odrážel útoky. V minulosti jsme taková utkání uměli otáčet, ale to nejde donekonečna. Málo se tlačíme do branky a chybí pohotovost v zakončení," lamentuje kapitán Martin Šmíd.

1. NHbL – Východ: HBC Autosklo H.A.K. Pardubice B – SK Kometa Polička 1:4 (0:0, 1:1, 0:1). Branka domácích: Hlaváček (J. Kubeš). Sestava: Smekal – Dubišar, Krejčí, Hlaváček, Mokříž, Kosina L. Förstl – Korel, J. Skřivánek, T. Skřivánek – Vršinský, Kasal, J. Kubeš – F. Förstl, Novotný, Horák.

Extraliga staršího dorostu: HBC Autosklo H.A.K. Pardubice – SK Toptrans Jihlava  3:4 (0:3, 2:1, 1:0).