Stali se králi a jeden z nich si korunu zasloužil obzvláště. Martin Zozulák se podepsal hned pod osm gólů svého týmu!!!

TJ Sokol Královské Vinohrady – Sokol PPAS Pardubice 4:11 (1:4, 1:4, 2:3).
Branky a nahrávky: 38. a 49. Bína, 7. Gregor, 50. Renčín – 2. Zozulák (Ďopan), 4. Ďopan (Burian), 6. Chmelař (Šťastný), 19. Teichmann (Zozulák), 24. Zozulák, 25. Zozulák (Teichmann), 32. Krajcigr (Zozulák), 34. Burian (Zozulák), 43. Zozulák (Teichmann), 56. Ďopan (Zozulák), 57. Šťastný (Krajcigr).
Sestava Pardubic: Tvrdý – Brychta, Ďopan, Šťastný, Škeřík, Oubrecht, Lisa, Hauschke (od 43. minuty), Kunt – Burian, Teichman, Zozulák – Krajcigr, Němeček, Dlesk – Bahník, Formánek, Chmelař.

Hosté vedli po šesti minutách o tři branky, a tak se mohli soustředit na hlídání náskoku. Jenže pardubická mašina jela po celý zápas na plný kotel. Strojvůdce Zozulák nasázel do Weissgärberovi klece čtyři góly a na stejném počtu se také podílel. První pardubická formace zaznamenala čtrnáct kanadských bodů.

„Získali jsme důležité tři body. Utkání jsme měli jednoznačné pod kontrolou. Soupeře jsme převyšovali ve všech herních činnostech. Prakticky každá druhá střela na branku skončila gólem. Jsme rádi, že se do hry dostali a prosadili se všichni hráči," konstatoval potěšeně pardubický trenér Martin Czeczinkar.