Obhájce loňského i předloňského vítězství jedenatřicetiletý Krejčí z Lhoty u Lipníka exceloval i jako tatínek nově narozeného syna Sebastiena, druhou příčku si vyjel další Moravák Ulčák a třetí skončil specialista sopřečské tratě Tomáš Jůza.

Překvapením závodu bylo páté místo Zdeňka Sokola ze Starého Hradiště a desáté místo Petra Dlouhého z Motoclubu Sendražice.

Stínem závodu byl pád prezdidenta Stadion Cupu Luďka Novák, kterému se vzepjal motocykl a nekontrolovatelně si to namířil do stromu a vzápětí narazil i do druhého… Otřesenému jezdci se dostalo lékařského ošetření, ale byl nutný převoz do nemocnice k podrobnému vyšetření neboť šlo o nebývale těžké nárazy do stojící překážky. Malé finále vyhrál Ladislav Šponar z Pardubic a měl tak právo účasti i ve velkém finále. Celkově skončil devatenáctý a připsal první si dva body.

Výsledky – velké finále: 1. Pavel Krejčí (Lhota u Lipníka) 25 bodů, 2. Jindřich Ulčák (Frýdek Místek) 19 b., 22 bodů, 3. Tomáš Jůza (Staré Čívice), 4. Michal Sokol (St. Hradiště) 17 b. 5. Zdeněk Sokol (St. Hradiště)) 16 b. 6. Roman Hruša (VORS Brozany) 15 b., 7. Jaroslav Rezek (Náchod) 14 b., 8. Aleš Nešetřil (Staré Čívice) 13 b. 9. Aleš Houska (Moped Sport Pardubice) 12 b., 10. Petr Dlouhý (Mopedclub Sendražice) 11 bodů…