Maxi Tip 1. liga
FC Mistři sportu – Ideál Holidays 4:3, Jiří Růžička 3, Metelka – Jaroslav Jezdinský, Jiří Jezdinský, Kárych.
Ema team – Městští hejsci FC 8:3, Pecháček 3, Hurta a Roman po 2, Hermann – Oulický 2, Pokorný.
FC Mistři sportu – Primaklima FS 3:8, Jiří Růžička, Šmaha, Suchý – Muller 4, Daněk 2, Perný, J. Pitterle.
Ema team – FC Laguna 2:11, Bartl, Pecháček – Rosůlek a Samčenko po 3, Hanč a Horyna po 2, Machala.
FC Diko Rokytno – Zuřivá Tereza 7:1, Vrátil 3, Brokl a Mikan po 2 – Douděra.
Matadors – Kapříci 3:3, Jakl, D. Rousek, Vratišovský – P. Polanecký 2, Pecháček.
Ideál Holidays – FC Diko Rokytno 5:0, Bezdíček a Jaroslav Jezdinský po 2, Jiří Jezdinský.
Městští hejsci FC – Kapříci 7:4, Maršálek, Oulický a Wagner po 2, Lamberský – Michlian a P. Polanecký po 2.
Primaklima FS – SK-EKO 8:2, Daněk 4, Muller a J. Pitterle po 2 – Kratochvíle 2.
FC Laguna – TFT Pardubice 6:1, Rosůlek a Samčenko po 2, Václavek, Machala – Tesař.
Zuřivá Tereza – SK-EKO 3:3, Besedič, Harenčák, Žďárský – Čeřovský 2, Zmítko. Matadors – TFT Pardubice 0:2, Haan 2.

1. FC Laguna 14 14 0 0  120:18⋌42
2. Primaklima FS 14 11 1 2  100:44⋌34
3. TFT Pardubice 14 11 1 2  80:47⋌34
4. Městští hejsci 14   8 0 6  64:67⋌24
5. Zuřivá Tereza 14   7 2 5  57:62⋌23
6. Ema team 14   7 1 6  64:63⋌22
7. Mistři sportu 14   6 1 7  43:65⋌19
8. Ideál Holidays 14   4 2 8  37:59⋌14
9. SK-EKO 14   3 2 9  41:66⋌11
10. Matadors 14   2 3 9  26:62⋌9
11. Kapříci 14   1 3 10  38:67⋌6
12. DiKo Rokytno 14   2 0 12  36:86⋌6

2. liga
Bad Boys Rosice – Jets From Slovan 3:6, Bohatý, Netuka, Paukovič – Vohradník 3, Vrtáček 2, Suchý.
FC Beercelona – Xawax 1:5, Kosek – Budescu 2, Lorinc, Palenčar, Tancoš.
Bad Boys Rosice – AC Hektoři 3:6, Bohatý, Hájek, Netuka – Bahník a Marek po 2, Kosejk, Mazura.
FC Beercelona – Blefok 11:4, Kotajny 4, Bahník, Hanko a Kosek po 2, Kratochvíl – Ledvinka 2, Červenka, Chládek.
FK Psinek Danotix – Rohatý kolo Stéblová 5:0 kontumačně.
OK Interiér – SK Dubina 2:1, Lietavec, J. Zavřel – Holéci.
Jets From Slovan – FK Psinek Danotix 4:5, Vohradník 3, Vrtáček – Nedvěd 2, Dejdar, Jiroutek, Podaný.
Xawax – SK Dubina 10:4, Lorinc 4, Martančík a Budescu po 2, Oltean, Rác – Formánek a Kleiner po 2.
AC Hektoři – FC Kovomont 3:1, Marek 2, Mazura – Vašíček.
Blefok – AK Dřeváci 6:3, Ledvinka 4, Červenka 2 – Vlasák 2, Kotraš.
Rohatý kolo Stéblová – FC Kovomont 0:5 kontumačně.
OK Interiér – AK Dřeváci 5:4, Lietavec 2, Kochan, Vorlíček, Zavřel – Kotraš 2, Karela, T. Puskás.

1. FK Psinek 14 10 1 3 65:44⋌31
2. FC Beercelona 14   9 1 4 79:45⋌28
3. J. F. Slovan 14    8 3 3 87:59⋌27
4. B. B. Rosice 14   8 1 5 49:49⋌25
5. AC Hektoři 14   7 3 4 41:35⋌24
6. FK Kovomont 14   6 2 6 56:43⋌20
7. AK Dřeváci 14   6 1 7 69:55⋌19
8. SK Dubina 14   5 4 5 51:43⋌19
9. Blefok 14   5 2 7 66:64⋌17
10. Xawax 14   5 0 9 51:74⋌15
11. OK Interiér 14   3 4 7 33:49⋌13
12. R. K. Stéblová 14   1 0 13 15:102⋌3