Nejvíce rozčarován byl René Blažejovský, kterému těsně před začátkem turnaje odpadli soupeři.

Hned druhý zápas programu přinesl souboj Petry Olahové s Marií Osetrovou z Hanuman gym Praha.

„První dvě kola byla velmi vyrovnaná. Nesla se v duchu úder za úder a kop za kop s menší poziční převahou Petry. Bylo jasné, že třetí kolo rozhodne a právě v něm naše bojovnice ukázala srdce a finiš cyklistického spurtera. Překlopila misky vah zápasu na svoji stranu. Nakonec zvítězila 3:0 na body," okomentoval duel za pardubický klub Michal Gruber.

Nedlouho po Oláhové nastoupil do ringu David Španiel. Střetl se s Robertem Hoppem z Lanna gymu.

„Od začátku byl pozdější vítěz celého turnaje pestřejší v kombinacích. David sice zahrozil několikrát svým zadním hákem, ale pražský borec si na něj později dával pozor. Hopp dovedl zápas k výhře 3:0," uvedl Gruber.

Nejdelší čekání na své vystoupení absolvoval již tradičně Luboš Lesák. Ve dvacátém duelu v pořadí se mu postavil do cesty Vladimír Říha z X Gym Praha.

„Ve vyrovnaném prvním kole, měl pticky navrch Luboš. Svými kombinacemi několikrát dostal soupeře do provazů, ten ale rozhodně v této pozici neskládal zbraně a rozjížděla se pohledná série výměn. Oba dva nešetřili jak boxingem tak kopy. Ve druhém dějství soupeř bodoval množstvím lowkicků. Třetí kolo připomínalo to první s tím rozdílem, že náš borec přidal i pár kolen v klinči. Těžký zápas nám přinesl po výsledku 2:1 postup," konstatoval potěšeně Gruber.

Pro Lesáka to znamenalo, žádná velká pauza a honem do finále proti Janu Kvapilovi z MT Zlín.

„Vypadalo to, že únavu nechal Luboš někde před ringem. Na svého protivníka vlétl jako uragán. Drtivým neustávajícím tlakem zkoušel, co Valach vydrží. Ten hrozil zejména lokty z otočky. Ve čtvrtém kole pod tlakem a úderem kolenem na hlavu byl ale jeho soupeř doslova udolán. Luboš zvítězil rsc. a hlavně se stal vítězem celého turnaje ve své váhové kategorii," radoval se Michal Gruber.