1. liga
FC Mistři sportu – Městští hejsci FC 7:5, Jiří Růžička 5, Verner 2 – Komárek, Linha, Oulický, Suchánek, Wagner.
FC Laguna – SK-EKO 8:0, Klement 4, Horyna 2, Hron, Samčenko.
Městští hejsci FC – Primaklima FS 2:3, Lamberský, Suchánek – Daněk, Křenek, Muller.
Zuřivá Tereza – FC Laguna 2:8, O. Bartaloš, Besedič – Hron 4, Samčenko 2, Luděk Hanč, Horyna.
Primaklima FS – Ideál Holidays 10:4, Muller 5, Petružálek 2, Daněk, Křenek, J. Pitterle – Jaroslav Jezdinský 4.
Ema team – Zuřivá Tereza 11:2, Hermann 5, Roman 3, Pecháček 2, Hurta – Štech 2.
TFT Antimuf – Ideál Holidays 5:1, Tomič 2, Haan, Hájek, Holeček – Tláskal.
Ema team – Matadors 7:0, Pecháček 3, Hurta 2, Guldán, Hermann.
Kapříci – TFT Antimuf 1:3, Michlian – Hájek, Holeček, Tomič.
Matadors – FC Diko Rokytno 4:1, Výberčí 2, Bystroň, D. Rousek – Fizek.
FC Mistři sportu – Kapříci 4:2, Holešínský, JIří Růžička, Suchý, Verner – Michlian, P. Polanecký.
SK-EKO – FC Diko Rokytno 11:1, Koubek 7, Zmítko 2, Kussman, Lukáč – Jirout.

1. FC Laguna  9 9 0 0 75:14⋌27
2. TFT Antimuf  9 8 1 0 55:29⋌25
3. Primaklima FS 10 8 0 2 74:36⋌24
4. Městští hejsci 10 7 0 3 54:34⋌21
5. Ema team 10 5 1 4 47:40⋌16
6. Mistři sportu 10 5 1 4 35:43⋌16
7. Zuřivá Tereza 10 5 1 4 42:51⋌16
8. SK-EKO 10 2 1 7 27:48⋌7
9. Ideál Holidays 10 2 1 7 22:51⋌7
10. Matadors 10 2 1 7 19:50⋌7
11. Kapříci 10 1 1 8 28:47⋌4
12. Diko Rokytno 10 1 0 9 24:59⋌3

2. liga
Bad Boys Rosice – Xawax 2:1, Paukovič 2 – Martančík.
Blefok – FC Kovomont 2:8, Klečka, Ledvinka – Vašíček 4, Zelinka 2, Klátil, Tamchyna.
Xawax – AC Hektoři 0:2, Marek, Mazura.
Rohatý kolo Stéblová – Blefok 1:11, Hrubý – Ledvinka 4, Doležal a Sadílek po 3, Klečka.
AC Hektoři – Jets From Slovan 3:3, Marek, Mazura, Vašina – J. Málek 3.
FC Beercelona – RK Stéblová 10:1, Vančura a Fidler po 3, Dalecký, Kosek, Kratochvíl, Kurz – Janoušek.
AK Dřeváci – J.F. Slovan 4:5, Vlasák 3, J. Kotraš – J. Málek, Marek, Suchý, Vrtáček.
FC Beercelona – OK Interiér 8:1, Hanko 3, Fidler 2, Kotajny, Kratochvíl, Vančura – Vorlíček.
SK Dubina – AK Dřeváci 2:2, Mucha 2 – Karela 2.
OK Interiér – FK Psinek Danotix 2:4, W. Zavřel, Zelinka – Jiroutek a Nedvěd po 2.
BB Rosice – SK Dubina 2:0, Klimáček, Kožený.
Kovomont – FK Psinek 2:3, Klas, Zelinka – Nedvěd 2, Beran.

1. Beercelona 10 7 0 3 62:32⋌21
2. J.F. Slovan 10 6 2 2 68:44⋌20
3. AK Dřeváci 10 6 1 3 58:34⋌19
4. Psinek Danotix 10 6 1 3 45:36⋌19
5. BB Rosice 10 6 1 3 33:37⋌19
6. AC Hektoři 10 5 2 3 28:25⋌17
7. FC Kovomont 10 5 1 4 46:35⋌16
8. SK Dubina 10 4 3 3 40:27⋌15
9. Blefok 10 3 2 5 42:41⋌11
10. OK Interiér 10 1 3 6 19:35⋌6
11. Xawax 10 2 0 8 27:55⋌6
12. RK Stéblová 10 1 0 9 15:82⋌3