Je to termín Open turnaje ve stolním tenise vozíčkářů, který se koná v autokempu Buňkov.
Klání se mohou zúčastnit i lidé bez vozíku. A mohou si zkusit hru s předními českými hráči – vozíčkáři. Za případnou prohru se nikdo nemusí stydět. Jednou z účastnic totiž bude i úřadující mistryně České republiky ve stolním tenise vozíčkářů.

Měl by dorazit také Krytinář a Šenková

Součástí turnaje budou i doprovodné akce a besedy. „Účast na turnaji přislíbil například herec Jiří Krytinář, zpěvačka Leona Šenková, předseda Národní rady osob se zdravotním postižením Václav Krása či zástupci Pardubického kraje," informovala náš Deník předsedkyně sdružení Nezlomeni a mistryně České republiky ve stolním tenise vozíčkářů Spomenka Habětínková Tomič.


Co budete potřebovat, pokud máte chuť se zajímavého turnaje zúčastnit? Sportovní obuv a vlastní pingpongovou pálku. Příjemným zjištěním je, že se na této akci neplatí startovné. Registrace hráčů je dnes do devíti hodin.
Odpoledne budou zájemcům předány takzvané euroklíče. Jde o univerzální klíč, díky němu se člověk se zdravotním postižením snadno dostane na WC nebo s ním může ovládat výtahy a plošiny.

Turnaj je součástí soustředění

Turnaj se koná u rybníka Buňkov, takže se ti, kteří se nechtějí turnaje aktivně zúčastnit, mohou vykoupat nebo slunit na pláži. Cyklisté mohou využít řadu cyklotras v okolí. V kempu je restaurace s celodenním provozem.
Open turnaj je součástí soustředění ve stolním tenise vozíčkářů, které v autokempu Buňkov ve Břehách u Přelouče pořádá pardubické sdružení vozíčkářů Nezlomeni.