Nymburk – Pardubice 76:69

Domácí basketbalisté hráli výborně v obraně, dostatečně agresivně, což dokládá fakt, že Pardubice jen stěží rozehrávaly míče. Úvod se domácí vyvedl i v útoku a ti vedli brzy o deset bodů. Nástupem zkušeného Pavla Miloše se soupeř dostal do bodového závěsu, k čemuž Pardubicím pomohly dvě trojky v krátkém sledu z dobře připravených pozic. Ovšem domácí neponechali nic náhodě, opět zvýšili agresivitu a zase sokovi odskočili.

Ve druhém poločase narostl náskok Nymburka až na šestnáct bodů. Pak ale klesla koncentrace týmu, hosté stupňovali svoje úsilí a dostali se na rozdíl pouhých tří bodů. Ovšem zkušenost a ostřílenost Nymburka zabránila hostům v lepším výsledku. Závěr střetnutí už si evropskými bitvami protřelé mužstvo Nymburka v klidu pohlídalo.

Výborný výkon předvedl na straně vítězného celku Chester Tre Simmons a to především v prvním poločase. Nejenže byl nakonec nejlepším střelcem, ale hrál skvěle i v obraně.

Body: Simmons 17, Pumprla 11, Benda 9, Slezák 8, Štimac 8, Lenzly 7, Nečas 6, Nissim 6, Křemen 2, Sokolovský 2 – Pospíšil 16, Arnold 14, Miloš 13, Bohačík 10, Černošek 4, Hampton 4, Kraus 4, Peterka 3, Wright 1. Trojky: 11/3 – 16/4. Střelba za 2 body: 42/26 – 45/24. TH: 20/15 – 13/9. Doskoky: 29:25. Fauly: 15:23. Rozhodčí: Vyklický, Dolinek, Lukeš. Čtvrtiny: 22:12, 18:20, 24:16, 12:21.