Také tentokrát byla v Ústí nad Labem výborná atmosféra. Vyprodané hlediště dostával do varu zejména domácí Donald Robinson, který chvílemi až exhiboval… Proč také ne, vždyť Kooperativa NBL All Star Game má být především exhibice. A teď již k tomu rébusu: do výběrů se dostali tři pardubičtí hráči. Zatímco Jiří Welsch a Kamil Švrdlík hájili čest starších hráčů, tak Dominez Burnett reprezentoval mladíky.

Ano, Mazáci opět vyzvali Mladé pušky a zápas přinesl největší boj od doby, kdy se ASG hraje v takovém formátu. Rozhodně se nedá říct, že by obrany fungovaly na sto procent, nicméně na obou stranách byla zjevná defenzivní snaha.

V prvním poločase bylo utkání otevřené na obě strany. Mazáci i Mladé pušky si užili svou chvíli slávy, kdy se jim dařilo a získali tak mírné vedení. Po změně stran ale začal úřadovat MVP večera Donald Robinson. Ústecký basketbalista řádil v útoku, chytil střeleckou slinu a dokázal dobře najít i své nové spoluhráče. Neskutečná Robinsonova bilance se zastavila na 45 bodech (11 trojek), osmi doskocích a pěti asistencích.

Díky produkci Robinsona, která bavila ústecké publikum a také povedeným akcím ostatních Mazáků, si tým hrající v oranžových dresech vybudoval náskok, který přežil i závěrečný pokus Mladých pušek o zvýšení obrátek na obranné polovině. Blíž než na deset bodů se ale přiblížit nedokázali, a tak se po roční pauze radovali Mazáci.

Mazáci – Mladé pušky 133:122 (37:30; 57:63; 86:104).
Body: Robinson 45, Primorac 18, Švrdlík 15, Pomikálek 13, Landa 12, Slezák 8, Hruban 7, Benda a Lawrence po 5, Smithson 3, Welsch 2, Šiřina 0 – Ray 24, Fuller 19, J. Bohačík 14, Burnett 11, Pecka 10, Madsen 9, Stegbauer 8, Woods a Šafarčík po 7, Šiška 5, Skinner a Ježek po 4. Trestné hody: 2/1 – 3/1. Trojky: 16:17. Doskoky: 43:38. Diváci: 1400.