V celkovém pořadí vyhráli plavci z Bohemians Praha, před Kometou Brno a I. PKO Praha. Novinkou pak byly prémiové spurty v závodě na 5 km v každém kole, pro které se vždy dospurtovali pozdější vítězové v kategorii mužů – Ján Kútnik z Komety Brno, který o 45 vteřin porazil svého oddílového kolegu Karla Balouna, třetí pak doplaval Ondřej Baumrt ze Slavie Chomutov. Z pardubických plavců byl na 28. místě hodnocen Tomáš Neterda, o tři místa zpět pak Alexander Hlavsa.

Soutěž žen se stala kořistí úspěšné olympioničky Simony Baumrtové, která druhé Barboře Štolkové (Slavia Plzeň) nadělila téměř tři minuty. Třetí byla Veronika Milevská z University Brno.

Závod na 3 km vyhrál Matěj Kozubek (Bohemians), druhý doplaval pardubický Jan Volár. Šestý skončil Daniel Kus, sedmý Jan Knotek (oba SCPA Pardubice). Soutěž žen vyhrála Barbora Štolková (Slavia Plzeň), když pátá skončila domácí Renata Nováková.
V závodě na 1 km vyhrál Tomáš Havránek (Bohemians), druhý znovu doplaval Jan Volár. Další plavci pořádajícího CSPA Pardubice se seřadili takto: na pátém místě Jan Kupka, šestý Ladislav Hámorský a sedmý Jan Knotek. Jediné domácí vítězství vybojovala Renata Nováková v závodě na 1 km. (net)