Pro sportovce Pardubicka byl vcelku úspěšný, byť mezi nejlepšími sportovci tentokrát chybějí hokejisté, kteří v roce 2008 měli nepovedenou sezonu, na podzim se již blýsklo na lepší časy a za rok by pardubičtí hokejisté mohli být znovu na v centru pozornosti ankety.

Ve čtvrtek 5. února bude v KD Hronovická (16.30) oceněni nejúspěšnější sportovci ze sedmnácti sportovních odvětvích (atletika, kanoistika, plochá dráha, orientační běh, vodní lyžování, kickbox, plavání, volejbal, radiorientační běh a další). Sportovci budou vyhlašováni bez určení pořadí, ale jedno jméno bude slavnější než ostatní. To bude patřit tomu, kdo vyhrál u čtenářů Pardubického deníku. Hlasy na podporu sportovců získávali nominovaní na webových stránkách Deníku, ale hlavně na hlasovacích líscích v novinách. Tři čtenáři byli vylosovaní. Jak jsme již uvedli, jsou to Jiří Belej, Květoslava Hanáková a Milan Jaroš, všichni z Pardubic. Všechny tři žádáme, aby se nám ozvali do redakce (mobil: 776 327 939), mimo jiné máme pro ně vstupenky pro dvě nebo i více osob na galavečer „Nejúspěšnější sportovec roku 2008. Program moderují Radek Šilhan (TV Prima) a Eva Aichmajerová, vystoupí zpěvačky Marcela Holanová a Ilona Czáková, biketrialovou show předvede Tomáš Zedek. Program zpestří show dance.

Volný vstup zajistíme však i dalším zájemcům, poslední bezplatné vstupenky budou v pondělí a v úterý k dizpozici v naší redakci na třídě Míru. (naproti Albertu).