Dali si zde dostaveníčko nohejbalisté Turnaj zahájili předseda oddílu TJ Dynamo Pardubice Petr Filip, ředitel turnaje Roman Kopáček a předseda Krajského nohejbalového svazu Pardubického kraje Petr Stoev, který zároveň předal reprezentantovi České republiky Pavlu Kopovi ocenění za vzornou reprezentaci kraje.

Do prvního ročníku Oskar Gama Inox cup se nakonec přihlásilo 24 trojic  z celé České republiky od hráčů působících v extralize až po těch, kteří působí v okresních soutěžích. V hledišti během dne zápasům přihlíželo na 200 nadšených diváků. Trojice byly rozlosovány do šesti skupin z nichž do vyřazovacích bojů postoupily z každé skupiny tři trojice. Do finálové tříčlenné skupiny se probojovali domácí TJ Dynamo Pardubice ,,A“ ve složení Petr Hezina, David Kovář a Pavel Kop, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

V turnaji nakonec zvítězili domácí hráči, ,kteří ve finále neztratili ani set a po zásluze celý turnaj vyhráli. Poraženými finalisty se stali Čakovice ,,A“ s dorosteneckými reprezentanty Pachmanem, Macourkem a Rosenberkem, který byl vyhlášen nejlepším polařem turnaje. Na třetím místě se umístili hráči extraligového Exmostu Modřice ve složení Golda, Dočekal a exreprezentant Janeba.

Konečné pořadí

1. TJ Dynamo Pardubice (Hezina, Kovář a Kop), 2. Čakovice A (Pachman,  Macourek a Rosenberk), 3. Exmost Modřice (Golda, Dočekal a Janeba), 4. Peklo (Pyskatý, Novák a Nováček), 5. Semily (Mauerman, Holata a Procházka), 6. Zruč – Senec (Boček, Jelínek a Hána)