Na konci února skončila futsalová sezóna v krajském přeboru pro pardubický tým TFT Edera Pardubice. Po roce opět tým TFT Edera Pardubice obhájil vítězství před soupeři z Hlinska a Chocně.

O vítězství se bojovalo do posledních kol, když právě tým z Pardubic prokázal zkušenosti z předchozí sezony a na první místo již nikoho nepustil. Úspěch byl podpořen účastí v poháru svazu futsalu, když v regionálním osmifinále si poradil s týmem TJ Dynamo Rosice a ve čtvrtfinále nastoupí v pardubické sportovní hale Dašická proti týmu z vyšší soutěže Juniors Přelouč.

"Chtěli bychom pozvat všechny diváky do sportovní haly na pátek 5.4. od 20:30. Po 10-ti letech se představí futsal přímo v našem městě. Jako tým jsme se účastnili turnajů v malé kopané v Evropě, kde jsme byli celkem úspěšní a pohárová cesta ve futsalu je pro nás novou výzvou." zve na nejbližší program David Haan.

TFT Edera Pardubice nastoupí v poháru proti Juniors Přelouč.TFT Edera Pardubice nastoupí v poháru proti Juniors Přelouč.Zdroj: David Haan