Jako první s odchodem, konkrétně do Maďarska, vyrukoval dlouholetý trenér Felipe Conde, který zanechal na východě Čech velmi tučnou titulovou stopu.  Záhy ho následovali i jeho krajané Torres, Dudu a Capinha, kteří zkusí své štěstí taktéž v zahraničí.  

Zřejmě nejvíce překvapilo fanoušky jméno Martina Doši, který o svém odchodu informoval na Instagramu. V posledních dnech se navíc objevila informace, že miláček fanoušků chrudimského celku, Marko Radovanovič, již svoji budoucnost v Athenách východních Čech taktéž nevidí. Jeho kroky směřují do týmu srbského mistra.  

"Na Chrudim budu vzpomínat hlavně kvůli velmi dobrým lidem, od hráčů až po vedení klubu. Od začátku mě všichni přijali úžasně, měl jsem pocit, že je to moje druhá rodina. Samozřejmě nesmím zapomenout ani na výborné výsledky v 1. Futsalové lize, kde jsme vybojovali titul či tažení Ligou mistrů," vzkazuje chrudimským fanouškům Marko Radovanovič. 

Vedení chrudimského klubu zatím o příchodu nových posil neinformovalo a ani se neví, kdo tým povede z trenérské pozice. Je ale více než pravděpodobné, že vedení opět sáhne po někom z cizojazyčné krajiny. O slovo se ale hlásí i zkušený Max. Každopádně koncem srpna už bude muset být jasno, to totiž chrudimští fotbalisté odjíždí na chystané soustředění do Lotyšska.