Opatovice venku bodovaly

Opatovice - Výtečně si ve druhé lize mužů vedou národní házenkáři Sokola Opatovice nad Labem, kteří jsou již druzí…

13.5.2009

Ilustrační foto.Foto: Jan Bartoš

TJ Podhorní Újezd – Sokol Opatovice nad Labem 25:26 (16:14). Branky: Z. Bittner 14, Štefanča 7, Z. Hruška 3, V. Bittner 2. Sestava: Pospíšil, Horák – J. Hruška, Živčák, Křovák, Kubelka – Z. Hruška, Z. Bittner, Štefanča, M. Bittner, R. Staněk, V. Bittner. Souboj elitních střelců – domácího Patrika Bajera a opatovického Zdeňka Bittnara. První půle vyšla lépe domácího ostrostřelce (9:8), který pálil ze všech pozic. Hosté byli stále o 1–2 góly zpět. Do druhé půle vlétli lépe Opatovičtí (17:17). Domácí hnáni svými příznivci se začali dopouštět chyb a hosté byli neustále ve vedení a taktickou hrou již o něj nepřišli. Napomohlo k tomu i to, že střelec Bajer vyšel ve druhé půli zcela naprázdno, zatímco Zd. Bittner k osmi gólům z první poloviny utkání, přidal ve druhé části dalších šest.

Pořadí – II. liga muži: 1. SSK Vítkovice 27 b., 2. Opatovice 22 b., 3. SK  Studénka 22 b., 4. Albrechtičky 20 b., 5. Draken Brno 18 b., 6. Rokytnice 16 b, 7. Podhorní Újezd 15 b., 8. Jihlava 15 b., 9. Krčín B, 10. Ostopovice 11b., 11. Veselí n/M. 10 b., 12. Pustějov 7 bodů.

Příště: Opatovice – Jihlava (ne 10.15, Pohřebačka).

Autor: Jaroslav Mach

13.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
Ordinace se zavírat nebudou.

Rušení ordinací praktických lékařů ve velkém prý nehrozí

Úderem páteční druhé hodiny odpoledne se otevřely volební místnosti pro volby do Poslanecké sněmovny.
AKTUALIZUJEME
20

Volební místnosti se znovu otevřely, účast zatím vysoká

Volby pokračují až do 14 hodin, výsledky budou večer

Pardubický kraj – Nejdůležitější volby po sametové revoluci. Tak mnozí hovoří o letošních volbách do Poslanecké sněmovny. A v prvních hodinách se zdálo, že voliči hlasování skutečně neberou na lehkou váhu. Někde se na páteční možnost vhodit svůj hlas do volební urny dokonce stály fronty.

Treille trefil v prodloužení dva body pro Dynamo

Pardubice – 2:0, 2:3, 4:3. Po utkání obratů získali hokejisté Pardubic druhou výhru nad Zlínem. V utkání 15. kola Tipsport extraligy rozhodl v prodloužení francouzský útočník Sacha Treille.

Ve volebních místnostech v Pardubicích bylo v pátek odpoledne plno

Pardubice - Úderem druhé se otevřely volební místnosti v celé republice. Pardubický deník byl u toho, když se tak stalo na Základní škole Bratranců Veverkových v centru Pardubic.

Pardubická kapela Trdlo oslaví 35 let se stejně starými Kameloty

Pardubice – Nejen volbami jest člověk živ. Místo sledování volebních výsledků tak může v sobotu večer zajít například do pardubického hudebního klubu Žlutý pes na Cihelně, kde oslaví 35 let existence pardubická kapela Trdlo, mimo jiné vítězka Porty 1997.