Sokol Krčín – TJ Sokol Opatovice nad Labem 16:16 (8:8). Branky: Z. Bittner 6, Z. Hruška 5, B. Štefanča 4, V. Práchenský 1. Sestava Opatovic: Pospíšil, Richter – J. Hruška, Živčák, Křovák, Kubelka – Z. Hruška, Z. Bittner, Štefanča, M. Bittner, V. Práchenský, V. Bittner. Úvod se hostům vydařil, když se postupně ujali vedení 3:0 a 4:1. V těchto prvních deseti minutách utkání se dařilo všem řadám opatovického týmu.

Následně ale začali ztrácet útočníci míče nepřipravenou střelbou či dobrým zákrokem krčínského brankáře. I obrana začala být mnohem prostupnější a dovolila domácím skóre srovnat. Poločas 8:8.
Ve druhé půli začal lépe Krčín, využíval mokrého terénu k nebezpečným střelám, které často končily v síti hostů. Na ukazateli skóre svítil ve 45. minutě stav 13:11. Poté se rozpoutala menší přestřelka na obou stranách, Opatovičtí dokázali srovnat krok, ale jít do vedení se jim už nepodařilo. Naopak domácí měli po řádné hrací době z trestného hodu ještě možnost vstřelit vítěznou branku, ale nepovedlo se. Trest neproměnili a zápas tak skončil nerozhodně 16:16.

V sobotu 6. června od 16 hodin přivítá opatovický tým z Veselí nad Moravou a následně v neděli 7. června od 10,30 hodin družstvo Rokytnice u Přerova.

Výsledky ostatních družstev – mladší žáci: Krčín - Opatovice 19:10 (9:3). Branky: J. Bureš 8, L. Samek 2. Starší žáci: Krčín A - Opatovice 15:4 (9:2 ). Branky: P. Kučera 2, J. Bureš 1, V. Kmoníček 1. Krčín “B“ - Opatovice 9:12 (5:3). Branky: P. Kučera 7, P. Hruška 3 , L. Samek 2. Dorostenci: Krčín - Opatovice “A“ 21:18 (15:9). Branky: J. Hruška 7, M. Stráník 7, P. Kučera 4. Krčín - Opatovice“B“ 12:28 (4:15 ). Branky: P. Jančík 7, V. Bittner 6, M.Staněk 4, J. Richter 4 , D.Janura 3 , J.Hruška 2 , R. Staněk 2…