1. liga
FC Mistři sportu – Matadors 2:2, Peřina, Verner – Bohuš, Pilař.
Primaklima FS – TFT Antimuf 6:9, J. Pitterle 3, Petružálek 2, Muller – Sklenář 3, Dušek a J. Tesař po 2, Holeček, M. Tesař.
SK-EKO – Matadors 2:1, Šoltész 2 – J. Pešek.
Zuřivá Tereza – TFT Antimuf 4:4, Šilhánek, Mašek, Douděra, D. Bartaloš – Chmelař 2, Holeček, Beran.
FC Laguna – FC Diko Rokytno 11:5, Machala 4, Hron 3, Horyna 2, Hanč, Semerád – Polanský 2, Knotek, Koliska, Vrátil.
Ema team – Ideál Holidays 4:2, Hurta 2, Bartl, Sluka – Jaroslav Jezdinský, Jiří Jezdinský.
FC Mistři sportu – FC Laguna 2:10, Suchý, Šmaha – Horyna 4, Hron 3, Semerád 2, Machala. Ema team – Primaklima FS 6:9, Hurta 2, Hermann, Bartl, Sluka, Kopa – Muller 4, Daněk, Perný, T. Pitterle, J. Pitterle.
Městští hejsci FC – SK-EKO 5:2, Suchánek 3, Maršálek, Matucha – Lukáč 2. Kapříci – Zuřivá Tereza 2:7, Michlian, P. Polanecký – D. Bartaloš 4, Mašek, Šilhánek, Štech.
Městští hejsci FC – FC Diko Rokytno 11:3, Komárek 3, Linha, Maršálek a Matucha po 2, Kmoníček, Vojtíšek – Mikan 3.
Kapříci – Ideál Holidays 1:2, Pleskot – Formánek, Jaroslav Jezdinský.

⋌Tabulka⋌
1. Městští hejsci 6 6 0 0 38:15⋌18
2. TFT Antimuf 5 4 1 0 31:19⋌13
3. Zuřivá Tereza 6 4 1 1 27:20⋌13
4. FC Laguna 4 4 0 0 34:10⋌12
5. Primaklima FS 6 4 0 2 49:27⋌12
6. Ema team 5 3 0 2 20:20⋌9
7. Ideál Holidays 6 2 0 4 11:27⋌6
8. Matadors 6 1 1 4 14:28⋌4
9. Mistři sportu 6 1 1 4 17:33⋌4
10. Kapříci 6 1 0 5 18:24⋌3
11. Diko Rokytno 6 1 0 5 20:35⋌3
12. SK-EKO 6 1 0 5 14:35⋌3

2. liga
Bad Boys Rosice – OK Interiér 4:2, Paukovič, Kožený, Jantovský, Procházka – Lietavec, Kochan.
AC Hektoři – AK Dřeváci 3:1, Bahník, T. Marek, Mazura – Vlasák.
FC Kovomont – OK Interiér 2:2, Klátil 2 – Lietavec 2.
Rohatý kolo Stéblová – AK Dřeváci 2:18, Štěpánek 2 – Karela 6, Vlasák 5, J. Kotraš 4, P. Kotraš 2, Peřina.
Blefok – FK Psinek Danotix 3:4, Hájek, Klimek, Truhlář – Erban, Jiroutek, Nedvěd, Richter.
FC Beercelona – Jets From Slovan 4:8, Fidler 2, Hanko, Kotajny – J. Málek 4, T. Marek a Vohradník po 2.
Bad Boys Rosice – Blefok 5:3, Paukovič 3, Jantovský, Kožený – Klečka, Klimeš, Ledvinka.
FC Beercelona – AC Hektoři 2:4, Dalecký, Fidler – M. Marek 4. Xawax – FC Kovomont 4:7, Martančík 2, Malý, Lorinc – Vašíček 3, Klátil 2, Macek, Merta.
SK Dubina – Rohatý kolo Stéblová 7:0, Karvánek 3, Kleiner 2, Formánek, Horák.
Xawax – FK Psinek 5:3, Lorinc 2, Malý, Martančík, Rác – Erban, Nedvěd, Richter.
Dubina – J.F. Slovan 7:9, Horák 3, Formánek a Karvánek po 2 – J. Málek, T. Marek a Vohradník po 3.

⋌Tabulka⋌
1. SK Dubina 6 4 1 1 31:14⋌13
2. BB Rosice 6 4 1 1 25:17⋌13
3. AK Dřeváci 6 4 0 2 42:21⋌12
4. Beercelona 6 4 0 2 36:21⋌12
5. FC Kovomont 6 3 1 2 27:20⋌10
6. JF Slovan 6 3 1 2 37:32⋌10
7. AC Hektoři 6 3 1 2 17:17⋌10
8. Psinek Danotix 6 2 1 3 22:28⋌7
9. Blefok 6 2 0 4 21:24⋌6
10. Xawax 6 2 0 4 23:43⋌6
11. RK Stéblová 6 1 0 5  9:42⋌3
12. OK Interiér 6 0 2 4  8:19⋌2