Zlatá přilba Pardubice v něm slavila úspěch, když zvítězila o jediný bod nad Plzní, která se opírala o Poláky Dudka a Rempalu.

AMK ZP Pardubice – PK Plzeň 47:46. Body: Štichauer 14, A. Dryml a Suchánek po 10, Milík 9, L. Dryml 3, Vidner 1 – Dudek 15, Rempala 14, Hádek 11, Holub 4, Ondrašík 2.

Závod se pro pardubické družstvo nevyvíjel dobře. Po osmi jízdách byl stav 20:28. Zlom nastal až v 11. jízdě, ve které Štichauer jako žolík zvítězil a získal tak dvojnásobný počet bodů. Ve třinácté jízdě dominoval Aleš Dryml a Pardubičtí šli poprvé do vedení (42:39) a to již nepustili. V poslední opakované patnácté jízdě si pardubický Suchánek dojel pro bod jistoty za třetí místo a pojistil tak těsné pardubické vítězství, ve které diváci v polovině závodu již vůbec nevěřili. Nutno dodat, že domácí se obešli bez zahraničních posil. Nedařilo se L. Drymlovi, ale výborně se uvedl junior Milík, který získal 10 bodů, 1 bod přidal Vidner. S ohledem na těsné vítězství celého družstva lze oba juniory pochválit.