Ze čtyř zápasů vyhráli jediný a v tabulce druhé ligy Pasos klesli na třetí příčku. Před čtvrtým kolem však měli velké problémy se složením ideální sestavy.

Výsledky: Pasos Pardubice – Neratovice 2:6 a 11:16, Pasos Pardubice – Most 4:1 a 1:7
„Do Mostu jsme sice odjížděli oslabeni o čtyři hráče základní sestavy, ale i tak naše plány byly úplně někde jinde,“ lamentoval pardubický kouč Tomáš Rambousek.
Všechny zápasy byly ve znamení chyb v obraně a ani útočná fáze nevycházela podle představ. Lukáš Suchánek, který dobře sekundoval jedničce na postu nadhazovače Pavlu Šimonovi, pro zranění nedohrál poslední zápas, ve kterém už Pasos vedli už 7:0 nad Neratovicemi. Slibný náskok se ale udržet nepodařilo a soupeř utkání otočil na konečných 11:16.
Ve všech zápasech dostali příležitost sbírat ligové zkušenosti junioři. Velmi dobré výkony podle trenéra předvedli Stanislav Štěpánek a Roman Jochec, který dokonce ve své pálkařské premiéře odpálil homerun.
„I přes nevydařený víkend jsme v tabulce na třetím místě. Za tři týdny nás čeká náročný ligový turnaj a po něm druhá polovina základní části,“ objasnil Rambousek.