6. zápas play down: Sokol Pardubice – FBC Liberec 4:2 (1:1, 0:0, 3:1). Branky: 16. Zozulák (P. Pakosta), 51. Zozulák (P. Pakosta), 57. Teichman (P. Pakosta), 58. P. Pakosta (Burian) – 8. Baudisch, 53. Marek. Sestava Pardubic: Levínský – Oubrecht, Kunt, Janeček, Brychta, Zozulák, Mědílek, Junek, Kourek, Teichman, Dlesk, Gregor, Bartoš, P. Pakosta, Formánek, Burian, Ďopan, Němeček, Krigovský. Stav série: 3:3.

Opatrný úvod zrušil vedoucí gól Liberce. Domácí se tlačili za vyrovnáním, což se jim ještě do konce první třetiny podařilo. Prostřední část branku nenabídla a tak se čekalo až do 51. minuty. V ní se prosadil pardubický kanonýr Zozulák. Radost domácích netrvala ani dvě minuty. Závěr šestého utkání ale patřil Východočechům. Nejaktivnější muž duelu Přemysl Pakosta nahrál na vítězný gól a pak sám přidal razítko.

„Neodehráli jsme nejlepší zápas. Ale co nám fungovalo, byla morálka týmu, kterou jsme si dokázali, že když se hraje celých šedesát minut, tak to vede k vítěznému konci. Znovu nás navíc hnali fantastičtí diváci, před kterými nešlo prohrát. V týdnu se kvalitně připravíme na rozhodující bitvu a věřím, že tohle vítězství nám pomůže poslední zápas zvládnout," říká pardubický trenér Milan Koubek.