„Ještě před zahájením turnaje jsme obdrželi keramický talíř za jednadvacetinásobnou účast,“ pochlubil se předseda pardubického klubu Zdeněk Němeček.
Nakonec se jeho „podřízení“ vraceli z Regenstaufu spokojení. Starší žákyně A (Dlouhá, Vavrečková, Václavková, El. Hlavatá, Novotná a Beránková) byly v první výkonnostní skupině (WK III A, šestkový volejbal) druhé z patnácti. Na cestě do finálové skupiny porazily mimo jiné hradeckou Slavii a utrpěly jedinou prohru s Českým Krumlovem. S oběma soupeři se poté střetly znovu ve finálové části. Zatímco Jihočeškám pokoření vrátily, tak naopak z celkovým vítězem Hradcem po tuhém boji ruply.

Druhé družstvo starších žákyň (Černá, Böhmová, Holubová, Rucká, Křivková a Petržálková) se sehrávalo za pochodu a procházelo soutěží druhé výkonnostní skupiny (WK III B, šestky, 14 družstev) bez ztráty kytičky až do finále. V něm ale podlehly Polkám.

Nejmladší děvčata (Janderová, Hrubešová, A. Hlavatá, Holešínská) hrála kategorii WK IV (čtyřky na hřišti 7x7m, 24 družstev). Nepovedl se jim vstup do turnaje a první prohra je nasměrovala až do skupiny bojů o nejlépe deváté místo, které také nakonec získala.

Junioři se jeli, doplněni o kadety, pokusit obhájit loňské vítězství. Ještě před hlavním turnajem se tři dvojice zúčastnily turnaje v beachvolejbale. A Bíl s Dlouhým došli v konkurenci 32 družstev do čtvrtfinále. Nakonec brali pátou příčku.

Zpátky na trávu. Šestkového turnaje juniorů se zúčastnilo 12 družstev. Hned v první skupině pardubičtí chlapci narazili na loňského finalistu (domácí Regenstauf) a po bitvě zvítězili 2:1. První i druhou skupinu vyhráli a vybojovali si tak účast v semifinále. Díky vítězství je čekalo finále s Regenstaufem, který jim ovšem oplatil prohru.