FORTUNA EXTRALIGA:

AC Sparta Praha – M&M reality Sokol Pardubice 7:4
(2:2, 2:0, 3:2).

Sled branek: 1. Křižko (Vaculík) 1:0, 9. Bahník (Brychta) 1:1, 10. Vrtiška (Bouša) 2:1, 20. Bahník (Veselý) 2:2, 26. Skalička 3:2, Križko (Soukup 4:2, 46. Bahník (Ďopan) 4:3, 48. Skalička 5:3, 56. Brychta (Bahník) 5:4, 58. Pacan (Culka) 6:4, 59. Križko 7:4.

Střely na branku 46:33.

Vyloučení: 1:3.
Využití: 1:0.
Diváků: 185.

Sestava – Pardubice: Vítek (40. Pipek) – Ďopan, Granec, Bednář, Šťastný, Míča – Veselý, Bahník, Brychta – Jelínek, Teichman, Janeček – Junek, Moravec, Vacík.

Domácí šli hned v úvodní minutě do vedení a hosté stačili v průběhu utkání jen dvakrát skóre srovnat. Čtyři minuty před koncem Brychta snížil na 5:4. Závěrečný nápor Pardubic uhasila branka domácího Pacana z 58. minuty, který využil čas a prostor na velkém brankovišti a prakticky rozhodl. Následná trefa Križka, při power play hostí, pouze upravila konečné skóre.

V čele Fortuna extraligy je trojlístek FBC Ostrava, Chodov a Tatran – všichni získali po šesti bodech, ale Tatran má o jeden zápas méně. Pardubice jsou v tabulce na sedmém místě.

4. kolo:

M&M reality Sokol Pardubice – Bulldogs Brno (čt 7. října od 20:30 (nafukovací hala – Dukla).