Prvenství si vybojoval Dán Pedersen. Pardubický Lukáš Dryml skončil třináctý, když si vyjezdil pouze čtyři body…
Grand Prix (Praha): Patnáct nejlepších závodníků světa se zastavilo na pražské Markétě. Velmi dobře připravená dráha, plné ochozy diváků z Čech, Polska Velké Británie, Německa, Švédska a Dánska – daly rámec 12. Grand prix České republiky. Mezi světovou elitou je doma pardubický Lukáš Dryml a do závodu v Praze nastupoval s cílem napravit reputaci z předešlých závodů.

Dvě úvodní jízdy se mu příliš nepovedly, ale třetí vystoupení, při kterém předjel své dva soupeře a nebýt toho, že Greg Hancock ho u mantinelu zablokoval, předjel i jeho. Do druhé polovinu závodu tak nastupoval s šancí na postup mezi nejlepších osm. Ve své čtvrté jízdě však nezvolil dobré nastavení motocyklu a to mu vzalo veškeré šance na velmi dobrý výsledek. „Měl jsem to nechat, ale to vím teď, prohrál jsem si to sám,“ říkal Lukáš po závodě.
V poslední sérii se vrátil k původnímu nastavení a v jízdě dvě kola vedl, pak ho však předjel Holta a málem poslal k zemi Nicholls.

„Ještě, že jsem to ustál, už jsem se viděl na zemi, nemělo cenu riskovat a tak jsem to ustál za cenu ztráty pořadí. Snad to bude za čtrnáct dní v Malille při Grand prix Švédska lepší. Za tamní klub jezdím ligu, tak to snad využiji. Jinak Pedersen vyhrál zaslouženě, byl nejlepší,“ řekl ještě náš jezdec nakonec klasifikovaný jako třináctý. V celkovém pořadí je patnáctý.