Pojede se jen na plochodrážním oválu a celý průběh tak bude divácky velmi atraktivní. Systém rozjížděk je připraven tak, že každý účastník se dostal na dráhu minimálně třikrát, ale nejlepších osmdesát jezdců si zazávodí dokonce nejméně šestkrát. Nejhorší jízda se jezdcům bude škrtat, takže pokud některého z jezdců zaskočí porucha stroje, neznamená to konec všem nadějím .

Start závodu v 17 hodin, stadion bude otevřen již ve 13.30 hodin, vstupné 50 Kč, děti do 15 let zdarma. Velké finále se pojede cca ve 21.30 hodin. Každý, kdo zaplatí vstup dostane identifikační náramek, kterým se prokáže při vstupu do depa a na tribunu. Vstupné zaplatí i závodníci, obvyklé startovné jim bude sníženo.

Pořadí jezdců po dvou závodech: 1. Michal Sokol (Staré Hradiště) 42 bodů, 2. Tomáš Jůza (Staré Čívice) 41 bodů, 3. Zdeněk Sokol (Staré Hradiště) 33 bodů, 4. Aleš Nešetřil (Staré Čívice) 27 bodů, 5. Aleš Houska (Moped Sport Pardubice) 27 bodů, 6. Martin Pechánek (Hradec Králové) 36 bodů, 7. Pavel Krejčí (Lhota pod Lipníkem) 25 bodů, 8. Jindřich Ulčák (Frýdek – Místek) 22 bodů, 9. Petr Dlouhý (Sendražice) 19 bodů.