Tým Vysočiny přijel do haly na Duklu jen s osmi hráči. Jeho lídrem byl Lukáš Kantůrek, hostující z Královských sokolů. Předpokládaná snadná záležitost to ale nebyla. Pardubický tým rozhodl utkání v úvodní čtvrtině, kdy si dobrou hrou brzo vypracoval dvouciferný náskok. Převaha domácích vyvrcholila v polovině druhé čtvrtiny, kdy vedli o jednadvacet bodů. Pak ale hra mladé Beksy šla rychle dolů a ve 26. minutě byli pouze v tříbodovém plusu (53:50). Domácím se v té chvíli nedařila střelba a chyběl jim útočný doskok. Stačili se však rychle vzpamatovat a ve čtvrtém dějství si znovu vytvořili pohodlný náskok (73:58). Utkání dovedli ke kontrolované výhře.

BK Vividbooks Pardubice – BC Vysočina 80:70 (31:15, 45:33, 60:53). Body: T. Vlček 15, Burda 14, Tkadlec 12, Kalný 11, Svojanovský, J. Novák po 8, Mikuláš 6, Dvočák 4, Rolenc 2 – Kantůrek 18, Dokulil 18 Knetl 10.