VČ LIGA – ŽENY: Sokol Přelouč – Jiskra Hořice 82:57 (45:16). Body: Hlavatá 23, Nevolová 15, Roubová a D. Rambousková 14, Nováková 8, L. Rambousková a Richterová 4. Výborná obrana v první půli a kombinační hra v útoku zajistila domácím hráčkám další vítězství v přeboru, nadšeně bojující hráčky Hořic využily polevení domácích v 2. poločase jen ke zmírnění porážky.

Ústí nad Orlicí – TJ Pardubičky 48:52 (32:26). Body: Musilová 16, Ipserová 11, Konečná 10. Týniště nad Orlicí – TJ Pardubičky 69:55 (32:33). Body: Konečná 28, Kocmanová 8, Dušková 6. Týniště nad Orlicí – SŠB Pardubice B 100:42 (52:26). Body: Marešová 22, Jičínská, Rousková a Voráčková po 6. Soupeř připravil SŠB k Mikuláši pěknou nadílku, ale výkon pardubického celku neměl potřebné parametry, jeho hra byla zmatená, přihrávky pomalé, obrana hodně průchodná… Ústí nad Orlicí – SŠB Pardubice B 64:53 (29:21). Body: Marešová 21, Voráčková 17, Jičínská 6 , Domácí v oslabené sestavě, ale bohužel v v tomto utkání hře SŠB chyběla jiskra, obana působila apatickým dojmem. Hráčky z Orlicka hrály agresívně, v obraně mávaly rukama před obličeji pardubických hráček a na tento zastrašující styl SŠB nenašla dostatek odvahy.

KRAJSKÝ PŘEBOR – MUŽI: Jiskra Ústí n.Orl. – Sokol Přelouč B 116:63 (57:25). Body: V. Tužil 25, P. Tužil 13, Dašek 10. BK Žamberk – Sokol Přelouč B 96:71 (49:31). Body: Kubát 28, Horák 17, V. Tužil 14. Přeloučské béčko neumí na hřištích soupeřů zahrát hlavně při nestálých sestavách a o výsledku je rozhodnuto prakticky v prvním poločase.

Basketbal Svitavy C – TJ Tesla Pardubice C 61:68 (35:34). Body: Kredvík 17 - Blažek 18, Drahoš J., Píša D. po 10. Domácí outsider začal zápas velmi dobře až na trenéra Sabola, jenž po devíti minutách za velmi nesportovní chování ke svým svěřencům (mladí chlapci 15-16 let) a k rozhodčím musel opustit halu. Svitavy hrály snaživě a bojovností zcela přehrávaly pardubický celek,ve 27. minutě vedly o 16 bodů. Poté si vzal slovo trenér Netolický, promluvil hráčům do duše a ti dovolili už domácím dát do konce zápasu pouze tři tříbodové koše, přičemž sami dali třicet bodů.

BK Skuteč - TJ Tesla Pardubice C 66:83 (40:33). Body: Skuteč Novotný 24 17- Pce: Blažek 20, Drahoš J 18,. Kolář 16, Nekvinda 15 Velmi nervózni utkání. Domácí využívali svého malého hřiště místní velmi stařičké haly ve svůj prospěch, zatímco hosté se věnovali během první půle hlavně kritice rozhodčích, kteří jim objektivně opravdu nepřáli. Náskok domácích narůstal a v poločase byl dedm bodový poté chvílemi dokonce i 9 bodů. Pardubičtí si ovšem vzpomněli na skvělou obranu z konce utkání ve Svitavách, během poslední čtvrtiny zabrali a za osm minut dovolili soupeři jen čtyři body, když sami zaznamenali 28 bodů a tím byl zápas rozhodnut. Pardubice jsou v kraji druhé.

BK Skuteč – Sokol Pardubice 117:71 (54:34). Body: Kantůrek a Vašek po 18, Bureš 13. Svitavy C – Sokol Pardubice 79:63 (40:30). Body: Kúth 20, Vašek 18, Mazura 14, J. Štěpánek 7.