Jediná ztráta všech bodů by v podstatě znamenala pohřbení veškerých nadějí.

Vstup do zápasu však Orlu vůbec nevyšel. Svojí (ne)hrou a taktickými chybami umožnil soupeři v první třetině vedení 4:0. Do druhé části ale jakoby nastoupil úplně jiný tým. Přelouč zlepšila snad úplně vše, především pohyb a obsazování hráčů. Rázem byla u všeho dříve a výsledkem bylo postupné snižování skóre až došlo k dokonání veleobratu…

„Prospaná první třetina naštěstí nerozhodla o výsledku utkání. Doufám, že se z toho hráči pro další zápasy poučí, protože příště už takový obrat nemusí vyjít. Na druhou stranu musím tým pochválit, že se za nepříznivého vývoje nepoložil a nakonec ještě dokázal duel překlopit na svoji stranu," udělal tečku za zápasem asistent trenéra Bulíček.

Další existenční zápas absolvoval Orel na palubovce posledního Pelhřimova B. Z prvního týmu mocně posílení domácí dlouho dotahovali. Poté se však dostali do dvoubrankového plusu. Jenže Přelouč umí koncovky. Bonusový bod vydřel Pelhřimov.
„Zápas byl jako na houpačce, v prodloužení byl šťastnější Spartak," utrousil přeloučský trenér Bína.

Divize mužů – skupina C: FBŠ Jihlava – Orel Přelouč 4:5 (4:0, 0:3, 0:2. Branky hostů: 24. Jezdinský, 27. a 43. Jezdinský, 30. Sedláček, 46. Pleskot. Sestava: Albrecht – Pleskot, Mareš, Verunáč, Sedláček – Jezdinský, Pozler, Janata, Kurka, Křinka, Maček, Knížek.
Spartak Pelhřimov B – Orel Přelouč 9:8 po prodloužení (2:3, 3:2, 3:3 – 1:0). Branky hostů: 10. a 53. Kurka, 1. Jezdinský, 15. Janata (Pozler), 34. Verunáč, 34. Knížek, 44. Mareš, 55. Pleskot. Sestava stejná, navíc Jirák.
2. liga žen – skupina 4-A: Proxisky Pardubice B – Všestary 1:1, Dobré – Proxisky B 4:1, Hořice – Orel Přelouč 2:4, Proxisky Pardubice A – Hradec Králové B 12:1, Přelouč – Proxisky A 3:3.
Pardubická liga mužů A: Sokol Pardubice C – Přelouč B 5:2, Sokol Pardubice E – Letohrad 19:5, Slatiňany – Sokol Pardubice D 5:7, Přelouč B – Skuteč B 4:2, Letohrad – HAGA Pardubice 2:13, Pardubice D – Heřmanův Městec 4:5, Chrudim B – Pardubice E 3:7, HAGA Pardubice – Vysoké Mýto B 13:8, Heřmanův Městec – Pardubice C 6:4.
1. liga dorostenců – skupina C: Sokol Pardubice – Okříšky 2:5, Předměřice – Sokol Pardubice 5:5.