Připoutejte se prosím, letíme sportovním světem. Odlet v sobotu ráno, přílet ve středu večer.

Jezdectví: 5. kvalifikace 45. ročníku Zlaté podkovy v jezdecké všestrannosti jako mistrovství východočeské oblasti (sobota od 8 hodin, neděle od 9 hodin, dostihový areál kolesa).
Program: Zlatá, Stříbrná, a Bronzová podkova, soutěže nadějí ZL a Pony ZK. Dále se koná Kritérium mladých koní pro pětileté a šestileté. V sobotu je na pořadu drezura a parkur, v neděli pak kros.

Tenis: Krajem Pernštýnů: tradiční turnaj mužů a žen (sobota od 8 hodin, dále, neděle, pondělí, antukové kurty za ČEZ Arenou).

Cyklistika: Roveňský cyklomaraton (pondělí, start od 7 hodin, ve sportovním areálu v Dolní Rovni). Silniční závod, tři druhy tratí – 30 km, 60 km a 120 km.

Dálkové plavání: 36. ročník Memoriálu Miroslava Kroufka jako další závod letošního Českého poháru. Jeho součástí MČR smíšených štafet (úterý od 10 hodin, přehrada Seč). Program: závod dorostu, dospělých a masters na 10 km, žáctvo na 3 a 5 km, štafety na 4 x 2 km.

Jezdectví: závody ve všestrannosti (úterý od 8.30, Kolesa). Program: stupně Z, ZK a Hobby. Na zúčastněné dvojice čeká drezurní, skoková a terénní zkouška.

Plochá dráha: MČR jednotlivců – první finálový závod (středa od 18 hodin, Svítkov). Pardubice budou zastupovat: Lukáš a Aleš Drymlové, Hynek Štichauer, Tomáš Suchánek a Jaroslav Petrák.

Atletika: atletická Středa (středa od 16.30, na Dukle). Disciplíny: běh na 60, 150, 1000 a 5000 m, výška, koule, disk.

Fotbal: přípravný zápas na Gambrinus ligu: Hradec Králové – Hlavice (středa 17, hř. Opatovice.