Juniorské družstvo ve složení Hana Karanská, Dana Dušková, Klára Popelková, Nela Žulevičová, Leona Šimková, Eliška a Aneta Vackovy a Helena Zemanová pod vedením tandemu Ivoš Karanský a Ivan Žulevič dosáhly na stříbro, když ve finále podlehly německo–polskému týmu Euroregion II. Předtím ve skupině pokořily Schwandorf a Marktoffingen 2:0, v semifinále Eisenhüttenstadt 2:1 a Obergrünberg 2:0 a podlehly i Euroregionu I 1:2.

Žákyňě trenéra Zdeňka Němečka Michala Smolná, Monika Sodomková, Lucie Plášilová, Johana Žouželková, Barbora Kvapilová, Anna Kravalová, Barbor Jozífová a Klára Pikhartová, které hrají první sezonu šestkový volejbal, rovněž sahaly po prvním místu. Turnajem procházely vcelku suverénně, až do finále neztratily ani set. Ve skupině zdolaly 2:0 Lichtenrade Berlin, VSV Göltzschtal a Tusli Berlin, v semifinále taktéž Schwandorf, Straubing a Cottbus. Tam však narazily na výběr Dolního Bavorska a počátečního respektu se zbavily příliš pozdě (0:2).

Oslabené minidružstvo přípravky trenéra Martina Formana ve složení Klára Adamcová, Zuzana Zemanová a Anna Marie Mikulecká dokázalo porazit Oberweissbach a Obergrüneberg 2:0, podlehlo dvakrát Eisenhüttenstadtu I 2:0, a to v základní skupině i v boji o celkové třetí místo a Eisenhüttenstadtu II 1:2.

K šesti zápisům do místní Hall of Fame (Dvorany slávy) tak sedmý zápis Pardubic nakonec nepřibyl.