Ten se pod Ještědem rozešel smírně s Libercem. Po čtrnáctidenní pauze zasáhly do boje rovněž juniorky. Na vedoucí celek tabulky všam nenašly protizbraň. Muži prodloužili černou sérii, když dvakrát doma podlehli Chocni.

Volejbalisté Chvaletic v obou případech přehráli třebovskou rezervu. V krajském přeboru žen bodoval na sto procent USK, naopak Chvaletice nestačily na Slatiňany.

Druhá liga žen: Loko Liberec – Sokol Pardubice I 1:3 (11, -17, -22, -24) a 3:0 (18, 16, 23). Sestava: Andrlová, Karanská, Kloudová, Němečková, Straková, Špeldová, Vančurová, Malinová.
„Než jsme se stačily na palubovce druhého týmu tabulky rozkoukat, prohrály jsme první set. Jak už to bývá, hladká výhra domácí uklidnila až moc a naopak nás dokonale probudila. Převzaly jsme iniciativu do svých rukou a až do konce zápasu již nepustily. V odvetě soupeřky trochu obměnily kádr a zvláště její nahrávačka častou hrou ´na druhou přes´, na nás platila. Společně s dobrým blokem to byly devizy, které přinesly Liberci vítězství,“ vtáhla nás do děje i za svoje spoluhráčky hrající trenérka Kateřina Straková.

První liga juniorek: VK Lanškroun –- Sokol Pardubice I 3:0 (13, 17, 13) a 3:0 (15, 15, 16). Sestava: Laštůvková, Šimková, Žulevičová, Žouželková, Plášilová, Sodomková, Smolná, Kravalová.
„Lídr tabulky neponechal nic náhodě. Tvrdým servisem nás zahnal do kouta, pestře útočil a relativně snadno se vypořádával s ataky oslabeného kolektivu. Citelně námchyběly blokařky. Kvůli vynuceným posunům smečařka musela blokovat, nahrávačka hrát na pozici smečařky a tak se beztak nevyzrálá souhra mladého družstva zcela rozpadla. Jediným plusem bylo, že se některé hráčky naučily blokovat soupeřovy rychlíky, což nakonec také není málo,“ poukazuje trenér Zdeněk Němeček.

Krajský přebor mužů: Sokol Pardubice I – VK Choceň 1:3 (-14, 20, -17, -15) a 0:3 (-16, -14, -25). Sestava: Jozíf, Němeček, Noháček, Charvát, J. Straka, Sejkora, Slabý, Markl, Patlevič.
„Pokud se klukům dařilo na bloku, byla hra vyrovnaná. Jinak převažovala útočná síla hostí, kteří se k vítězstvím doslova prostříleli,“ uvedl Zdeněk Němeček, který je zároveň předsedou klubu.
Ostatní výsledky: Chvaletice – Česká Třebová B 3:0 a 3:1, Chrudim – Svitavy 3:1 a 3:2, Letohrad – Kerhartice 0:3 a 0:3, Lanškroun – Litomyšl 0:3 a 1:3.

Krajský přebor žen: Chvaletice – Slatiňany 1:3 a 0:3, Chrudim – Česká Třebová 0:3 a 0:3, Žamberk – USK Pardubice 1:3 a 0:3, Lanškroun B – Nasavrky 3:0 a 3:0.