Tradičním účastníkem je pardubický Sokol. Turnaj je odstupňován podle kvality, na tu nejvyšší Sokol zatím nemá. Ve své výkonnostní kategorii skončili ve čtvrtfinále.

„Dobrý test, příslib do budoucna a velmi slušný výsledek,“ těmito slovy zhodnotil vystoupení klubu jeho tiskový mluvčí Jan Felsenberg.

Základní skupina: M&M reality Sokol Pardubice – Barums Verk (Norsko) 5:0, – SFK Havířov 2:0, – Fanatics Gargazon (Itálie) 9:0.
„Zápasy ve skupině nám posloužily především k rozehrání a ke zkoušení nových herních variant. O naší suverenitě svědčí nula na kontě obdržených branek,“ podotkl hráč prvního týmu.

Po hladkém postupu ze skupiny následovalo play off. Přestože byl Sokol díky vítězství ve skupině nasazen až do třetího předkola, hned ho čekal náročný soupeř.

3. předkolo: M&M reality Sokol Pardubice – SK Bivoj Litvínov 2:1.
„Zápas byl vyrovnaný a opatrný. Litvínov se ve druhé polovině ujal vedení, ale my nesložili zbraně. Vyrovnali jsme a minutu před konce vybojovali vítězství,“ oddechl si dodatečně Felsenberg.

Šestnáctifinále: M&M reality Sokol Pardubice – Team Kiss Kiss (Finsko) 3:1.

„Soupeř nastupoval s turnajovým skóre 28:5. Jenže dokázali jsme Finy, kteří rychle a přesně kombinovali eliminovat výbornou obranou. Co prošlo, pochytal vynikající gólman Pipek. Po druhé v řadě vstřelil vítěznou branku nový kapitán Chovanec,“ poznamenal obránce.

Osmifinále: M&M reality Sokol Pardubice – Tatran Střešovice B 5:1.
„Rezerva Střešovic je složena z bývalých vynikajících hráčů a reprezentantů. Jejich zkušenost jsme rozbili pohybem útoku našich benjamínků,“ pochvaloval si výkon mladých pušek Felsenberg.

Čtvrtfinále: M&M reality Sokol Pardubice – FbO Florko Košice 2:3 po sam. náj.
„Ve čtvrtfinále jsme chytli teoreticky nejslabší tým v play off. Ale jak to tak ve sportu bývá, právě ten vystavil naší omlazené jízdě stopku. Přitom utkání s Košicemi začalo ideálně a v první půli jsme vedli už 2:0. Slováci ovšem prokázali ohromnou bojovnost a nadšení, se kterými slavili úspěch už v předchozích kolech, a podařilo se jim vyrovnat. Tak přišla na řadu trestná střílení, ve kterých se štěstěna přiklonila na stranu týmu z východu Slovenska,“ posteskl si na oko Jan Felsenberg.

V konkurenci 128 družstev skončili pardubičtí florbalisté na pátém až osmém místě.
Nastoupili: Pipek – Brychta (4 góly), Felsenberg (1), Kosejk, Jelínek (2), Bednář – Bahník (6), Chovanec (2), Bořetický (5), Černý (3), Trojan (2), Vichr (1), Lukeš (1), Holoubek (1), Janeček.

Béčko Sokola skončilo ve druhém předkole play off.
Turnaje se též zúčastnili junioři pardubického Sokola. Skončili třetí ve skupině a do dalších bojů již nepostoupili.