Ve čtvrtfinále vyzve české hokejbalisty Indie, která skončila na třetím místě ve skupině A1. Čtvrtfinálový den je na programu ve čtvrtek, Češi nastoupí po dvou dnech volna v duelu od 19 hodin.

Další vítězství přidaly stále neporažené české hokejbalistky, které v úterý přehrály Američanky 3:0. V prvním duelu se zámořským protivníkem se Češky prosadily třikrát během prostřední třetiny, když góly vstřelily v rozmezí devíti minut. „Pro nás jsou tři body výborné, protože ve středu jdeme ještě na Kanadu a ať to dopadne jakkoli, tak do semifinále půjdeme z prvního nebo druhého místa. To byl náš cíl," uvedl trenér českého týmu Karel Manhart.

Češky zakončí skupinu středečním utkáním proti Kanadě (od 19 hodin), které rozhodne o vítězi a nasazení do semifinále, které je na programu v pátek.

Ženy: USA – Česká republika 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 21. Patočková (Rejlová), 29. Horálková (Křížová, Patočková), 29. Volková (Křížová, Patočková)