Nyní jsou páté. Navíc Dobřichovicím vrátily podzimní prohry.

Druhá liga žen: Sokol Pardubice I - Sokol Dobřichovice 3:2 (-22, 11, 23, -17, 9) a 3:1 (22, -22, 23, 21). Sestava: Schubertová, Noháčková, Špeldová, Karanská, Andrlová, Kvapilová, J. Němečková, Kloudová, Straková.

„Holky se prosazovaly na síti razantním útokem i díky pestré nahrávce Noháčkové. Hosté velice houževnatě bránili, dotáhli utkání do tiebreaku, který jsme však měli plně ve své moci. V odvetě si po delší odmlce odzkoušela palubovku i naše kapitánka Straková, která se vrací po mateřské dovolené,“ objasnil trenér Martin Forman.

Krajský přebor mužů: Sokol Pardubice I – Ústí nad Orlicí B 1:3 a 3:1. Sestava: J. Straka, Jozíf. Markl, O. Němeček, Patlevič, Noháček, M. Straka.
„Do utkání jsme šli v roli mírných favoritů, ovšem tu jsme moc nepotvrdili. V prvním střetnutí jsme bojovali více sami se sebou než se soupeřem. Svojí nekoncentrovaností jsme umožnili ústečákům zvítězit. V odvetě jsme ale zabrali a celkově se rozešli s protivníkem nerozhodně,“ smířlivě konstatoval hrající trenér Milan Straka.