Jubilejní 10. ročník závodu Stadion Cup ve Břehách je za námi. Na startu se objevila stovka jezdců na svých mopedech značky Stadion. A jak to bylo na čele závodu? Ve finálové jízdě spolu krutě bojovali Jindřich Ulčák s Pavlem Krejčím. Pavel nakonec chyboval a musel po třech třech letech kralování na dráze ve Břehách pustit na nejvyšší stupeň vítězů Jindru Ulčáka, který svou čistou jízdou právem zvítězil. Pavel Krejčí tedy skončil druhý a na krásném třetím místě se umístil Aleš Houska. Vedoucí jezdec seriálu Michal Sokol měl smůlu, v prvním kole velkého finále měl poruchu stroje a v závodě tak nebodoval a to ho stálo první příčku celkového pořadí. Do hry o přední místa celkového pořadí se dostal zpět Pavel Krejčí, který je celkově na šestém místě a na vedoucího Ulčáka ztrácí 25 bodů.

Pěkná divácká kulisa vytvořila jezdcům skvělou sportovní atmosféru. V bohatém doprovodném programu se líbila ukázka dragsterů, rallyové Felicie v podání Tomka, kaskadérské vystoupení Pavla Maxe Vika, trial baviče Mirka Lysého, FMX Petra Kuchaře, ukázka veteránů… Večerní zábava byla jako již tradičně dokonalou tečkou za motoristickým dnem ve Břehách.

Po čtyřech závodech

1. Jindřich Ulčák (Palkovice) 72 bodů, 2. Michal Sokol (Staré Hradiště ) 64 bodů, 3. Zdeněk Sokol (Staré Hradiště (60 bodů), 4. Aleš Nešetřil (Staré Čívice) 56 bodů, 5. Aleš Houska (Svítkov) 54 bodů, 6. Pavel Krejčí (Lhota u Lipníka) 47 bodů, 7. Martin Pechánek (Pechy team) 42 bodů, 8. Tomáš Jůza (Staré Čívice) 41 bodů), 9. Roman Hrůša (VORZ Brozany) 40 bodů, 10. Petr Dlouhý ( Sendražice) 31 bodů, 11, Radek Otava (Maňana) 27 bodů, 12. Milan Skopal (Němčice n/M.) 27 bodů, 13. Igor Václavík (Rychtářov) 24 bodů, 14. Jan Čihák (Staré Ždánice) 24 bodů, 15, Jan Volánek (VORZ Brozany), 22 bodů.
Do konce seriálu 2008 zbývají ještě dva závody: 31. srpna ve Starém Hradišti a 13. září ve Vysokém Chvojnu. Je zřejmé, že oba Sokolové zaútočí na vedoucího jezdce seriálu Ulčáka na domácí dráze ve Starém Hradišti. Bude to ještě pořádná bitva. Nevzdává se ani Pavel Krejčí…