Až ve čtvrtém zápase Paddock ligy amerického fotbalu se na domácím hřišti na Letním stadionu představí Pardubice Stallions. Tři venkovní zápasy zvládli Hřebci s bilancí dvou vítězství a jedné prohry. Ta přišla minulý týden na hřišti Brna Sígrs, kdy Hřebci přišli o vítězství poslední akcí zápasu.

Smolná prohra dlouho mrzela hlavního trenéra Hřebců, Petra Košťála. „Zápas se Sígrs byl pro nás noční můrou, ale ze všeho je třeba si vzít to pozitivní a poučit se. Udělali jsme až příliš mnoho chyb, a to nás stálo již téměř vyhraný zápas.“

Spravit si chuť budou chtít Pardubice v neděli v odvetném zápase s Ústí nad Labem Blades. První zápas vyhráli Stallions 20:9. „Od odvety očekávám především větší efektivitu obou útoků,“ uvedl Košťál. „První poločas se útoky hodně hledaly. Teď už jsou rozehrané a více připravené na obrany soupeře,“ zhodnotil.

Po čtyřech hracích víkendech vyhlíží Stallions volno, které přijde vhod. „Musíme udělat vše pro to, abychom vyhráli a měli před volným víkendem pozitivní zápasovou bilanci. Volný víkend se nám bude hodit, protože máme několik hráčů, kteří potřebují doléčit svá zranění,“ dodal Košťál k fyzicky náročnému startu ligy.

Zápas Pardubice Stallions – Ústí nad Labem Blades začíná v neděli od 15:00 na Letním stadionu.