Vážení hráči, v průběhu jarní části se můžete těšit na jedno velké překvapení! A také na vaše četné žádosti opět můžete tipovat na internetu.
Výherce se může těšit na podepsaný dres druholigových fotbalistů FK Pardubice, další úspěšný hráč v celkovém pořadí obdrží míč s podpisy. Nejlepší hráči celkového pořadí obdrží také zajímavé ceny od partnera naší soutěže – firmy Elektro Berry.
Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připravena pivní cena od pivovaru Rychtář, který odmění také absolutního výherce Tip ligy a ocení i další nejúspěšnější hráče.

Tip liga začíná úvodním kolem o víkendu 30. a 31. března. Absolutního vítěze budeme znát po víkendu 15. a 16. června. Konečné pořadí všech startujících bude zveřejněno na stránkách Deníku ve středu 19. června.

Jak tipovat

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete na stránkách Pardubického deníku a doručíte na adresu: třída Míru 62, 530 02 Pardubice, nebo do sběrných schránek Tip ligy ligy.
2. Na internetu na webových stránkách www.denik.cz  (vyhledejte váš Deník a tipujte, ale až od druhého kola).
První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje – jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví na dotaz: zda je nebo se chce stát předplatitelem Deníku.

Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění těchto  údajů nebude kupon zařazen do soutěže!
Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.
Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu nový hráč zjistí své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Uzávěrka  kola
Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek je každý čtvrtek v 17 hodin. Pro redakci Pardubického deníku platí pátek do 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum  razítka.