VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: O vítězi rozhodlo až celkové pořadí

Pardubicko – Neskutečné drama… Ne, to není okomentování žádného sportovního zápasu. Vězte, že se jedná o hledání vítěze třetího kola hokejové Tip ligy.

4.1.2012
SDÍLEJ:

Zimní Tipliga čtenářůFoto: Archiv HD

O jeho vítězi rozhodlo až vyšší postavení v celkovém pořadí. I když také o „fous“. Josef Fuksa z Tuněchod i Láďa Daněk z Pardubic se totiž při stejném počtu získaných bodů přiblížili Supertrefě na jediný gól. Fuksa si však v minulých dvou kolech připsal o tři body více a proto se on může zaradovat.

PA0122 Josef Fuksa, Tuněchody 14 30
PA0177 Martin Joudal, Veselí 14 30
PA0279 Ladislav Bezdíček, Pardubice 11 30
PA0373 Viktor Svoboda, Slatiňany 5 30
PA0255 Láďa Daněk, Pardubice 14 27
PA0326 Milan Hlaváč, Jaroměřice 14 27
PA0334 Luděk Knoll ml., Jaroměřice 14 27
PA0113 Jaroslav Brůna st., Bělá 11 27
PA0028 Marie Páchová, Jablonné n. O. 11 27
PA0111 Jaromír Patočka, Bělá 11 27
PA0325 Jana Písková ml., Jaroměřice 11 27
PA0099 Marie Stará, Zaječice 11 27
PA0347 Iva Tobiášová, Polička 11 27
PA0050 Josef Diblík, Sopotnice 8 27
PA0226 Andrea Drábková, Pardubice 8 27
PA0244 Lucie Hořínková, Litomyšl 8 27
PA0440 Josef Jelínek, Čankovice 8 27
PA0154 Monika Koťarová, Praha - Vinohrady 8 27
PA0011 František Kovář, Přívrat 8 27
PA0379 Pavel Váňa, Slatiňany 5 27
PA0301 Jana Bartoňková, Hradec n/S 14 24
PA0018 Vladimír Fikejs, Žamberk 14 24
PA0114 Jaroslav Brůna, Bělá 11 24
PA0227 Dominika Drábková, Pardubice 11 24
PA0006 Eva Kacafírková, Kočí 11 24
PA0361 Jindřich Nárožný, Březina 11 24
PA0112 Jaromír Patočka dt., Bělá 11 24
PA0036 Jan Polášek, Chrudim III 11 24
PA0046 Ivana Sedláková, Ústí nad Orlicí 11 24
PA0224 Karel Braun, Pardubice 8 24
PA0077 Roman Hanuš, Slatiňany 8 24
PA0095 Jiří Starý, Bítovany 8 24
PA0023 Libor Stránský, Č. Třebová 8 24
PA0051 Jolana Špačková, Sopotnice 8 24
PA0321 Jindřich Tihlařík, Jaroměřice 8 24
PA0080 Jaromír Hanuš, Slatiňany 5 24
PA0402 Jan Holub, Č. Třebová 5 24
PA0002 Hana Honzáková, Lozice 5 24
PA0138 Karel Krejcar, Pardubice 5 24
PA0264 Marie Miklošková, Pardubice 5 24
PA0049 Roman Špaček, Sopotnice 5 24
PA0424 Václav Šplíchal, V. Mýto 5 24
PA0229 Jaroslav Urban, Litomyšl 5 24
PA0038 Květa Hromádková, Zaječice 14 21
PA0110 Bohuslav Bulva, Bělá 11 21
PA0328 Irena Krčová, Horní Štěpánov 11 21
PA0329 Milan Mackerle, Jaroměřice 11 21
PA0331 Bohuslav Marek, Jaroměřice 11 21
PA0254 Miloš Mergl, Litomyšl 11 21
PA0332 Pavel Navrátil, Jaroměřice 11 21
PA0322 Milan Písek, Jaroměřice 11 21
PA0323 Kateřina Písková, Jaroměřice 11 21
PA0335 Daniela Písková, Jaroměřice 11 21
PA0237 Radovan Rumler, Litomyšl 11 21
PA0016 Pavel Stasiowski, Lanškroun 11 21
PA0064 Jiří Svoboda, Chrudim III 11 21
PA0230 Tomáš Urban, Litomyšl 11 21
PA0330 Petr Valenta, Jaroměřice 11 21
PA0271 František Boštík, Poříčí 8 21
PA0404 Hana Čečerová, Č. Třebová 8 21
PA0269 Pavel Drobný, Poříčí 8 21
PA0078 Lucie Hanušová, Slatiňany 8 21
PA0432 Zdeněk Honza, Ústí nad Orlicí 8 21
PA0014 Pavel Jedlínský, Sopotnice 8 21
PA0403 Jaroslav Nastoupil, Č. Třebová 8 21
PA0296 Jan Procházka, Polička 8 21
PA0202 Milan Shejbal st., Pardubice 8 21
PA0096 Lenka Solničková, Zaječice 8 21
PA0017 Josef Stasiowski, Lanškroun 8 21
PA0243 Radek Vencl, Svítkov 8 21
PA0160 Iva Doležalová, Pardubice 5 21
PA0123 Jitka Fuksová, Tuněchody 5 21
PA0010 Miloslav Kopecký, Rozhovice 5 21
PA0022 Milan Kopecký, Č. Třebová 5 21
PA0295 Josef Künzel, Svitavy 5 21
PA0228 Jiří Michek, Pardubice 5 21
PA0041 Josef Petrus, Sobětuchy 5 21
PA0353 Josef Popelka, Polička 5 21
PA0131 Klára Šimrová, Kostěnice 5 21
PA0428 Roman Páral, V. Mýto 2 21
PA0454 Vratislav Kříž, H. Městec 14 19
PA0389 Míra Kučera, Svratouch 11 19
PA0386 Jiří Rejda, Svratouch 11 19
PA0384 Míša Vyoralová, Svratouch 11 19
PA0349 Stanislav Kučera, Polička 8 19
PA0156 Lumír Sokol, Pardubice 14 18
PA0003 Zdeněk Sotona, Žumberk 14 18
PA0337 Antonín Brázda, Jaroměřice 11 18
PA0292 Jiří Frank, Trstěnice 11 18
PA0105 Ilona Jindřichovská, Holetín 11 18
PA0333 Luděk Knoll st., Jaroměřice 11 18
PA0370 Luboš Komprda, Mor. Třebová 11 18
PA0253 Matěj Košťál, Pardubice 11 18
PA0072 Veronika Křivánková, Zaječice 11 18
PA0125 Martin Mašata, Tuněchody 11 18
PA0027 Antonín Pácha, Jablonné n. O. 11 18
PA0324 Jana Písková st., Jaroměřice 11 18
PA0174 Radka Rybyšarová, Veselí 11 18
PA0181 Václav Šimr, Kostěnice 11 18
PA0068 Patrik Tesárek, Tuněchody 11 18
PA0297 Libor Bednář, Pomezí 8 18
PA0052 Roman Diblík, Sopotnice 8 18
PA0355 Jiří Fečko, Opatov 8 18
PA0419 Evžen Filip, V. Mýto 8 18
PA0133 Rudolf Friede, Staré Hradiště 8 18
PA0128 Milan Havránek, Pardubice 8 18
PA0238 Oldřich Hlaváček, Pohránov 8 18
PA0429 Zdeněk Honza ml., Ústí nad Orlicí 8 18
PA0302 Lukáš Hořínek, Hradec n/S 8 18
PA0164 Iveta Komárková, Pardubice 8 18
PA0167 Markéta Komárková, Pardubice 8 18
PA0155 Renata Koťarová, Pardubice 8 18
PA0318 Jaroslav Koutný, Jaroměřice 8 18
PA0417 Václav Krásný, V. Mýto 8 18
PA0184 Jan Kubát, Pardubice 8 18
PA0165 Hana Kužilková, Pardubice 8 18
PA0166 Milan Linha, Pardubice 8 18
PA0251 Josef Mergl, Litomyšl 8 18
PA0007 Vladimír Pavlík, Praha 8 18
PA0211 Iva Procházková, Staré Hradiště 8 18
PA0433 Ludvík Sponner, Jaroslav 8 18
PA0103 Filip Starý, Stolany 8 18
PA0097 Ladislav Starý, Zaječice 8 18
PA0220 Jakub Svoboda, Pardubice 8 18
PA0248 Karel Škopek, Čepí 8 18
PA0263 Jaroslav Šlesinger, Čistá 8 18
PA0221 Josef Štěrba, Pardubice 8 18
PA0070 Ilona Tesárková, Tuněchody 8 18
PA0241 Bohuslav Vančura, Pohránov 8 18
PA0025 Miroslav Veselý, Letohrad 8 18
PA0363 Josef Brychta, Kunčina 5 18
PA0066 Michal Čičmanec, Slatiňany 5 18
PA0091 Zdeněk Horník, Bítovany 5 18
PA0039 Jan Hromádko, Zaječice 5 18
PA0343 Olga Jirmásková, Polička 5 18
PA0257 Miloslav Kopa, Poběžovice 5 18
PA0327 Martin Krč, Horní Štěpánov 5 18
PA0409 Monika Křížová, Choceň 5 18
PA0200 Jiří Marek, Pardubice 5 18
PA0163 Rudolf Novotný, Srch 5 18
PA0410 Martin Štusák, Jablonné n. O. 5 18
PA0387 Lukáš Tlapák, Všeradov 5 18
PA0298 Martin Zedník, Svitavy 5 18
PA0079 Hana Hanušová, Slatiňany 2 18
PA0397 Martina Novotná, Nedvězí 2 18
PA0320 Jan Pazdírek, Jaroměřice 2 18
PA0069 Denisa Tesárková, Tuněchody 2 18
PA0346 Jiří Tobiáš, Polička 2 18
PA0250 Roman Vencl, Svítkov 2 18
PA0388 František Starý, Hlinsko -1 18
PA0474 Zdeněk Jirout ml., Litomyšl 14 16
PA0109 Rosťa Čáp, Svítkov 8 16
PA0392 Vladimír Mlynář, Klášterec n. O. 8 16
PA0377 Jan Šár starší, Chrast 8 16
PA0149 Denisa Špačková, Dašice 8 16
PA0385 Romana Vyoralová, Svratouch 8 16
PA0074 František Pavlík, Zaječice 5 16
PA0414 Matěj Stránský, Řetová 5 16
PA0360 Ivana Mixánová, Boršov 0 16
PA0303 Tereza Bartoňková, Hradec n/S 11 15
PA0019 Jaroslav Brůna, Choceň 11 15
PA0020 Petra Brůnová, Choceň 11 15
PA0430 Ludmila Honzová, Ústí nad Orlicí 11 15
PA0283 Miroslav Kotlář, Svitavy 11 15
PA0084 Milan Makeš, Slatiňany 11 15
PA0400 Michal Novotný, Nedvězí 11 15
PA0367 Marcel Pánik, Rychnov 11 15
PA0369 Karel Rádsetoulal, Radkov 11 15
PA0102 Lucie Stará, Stolany 11 15
PA0075 Vladimír Škarvada, Hlinsko 11 15
PA0189 Pavel Vrátil, Staré Hradiště 11 15
PA0134 Miloslav Friede, Staré Hradiště 8 15
PA0040 Jan Hromádko, Chrast 8 15
PA0356 Aleš Hrubý, Mor. Třebová 8 15
PA0261 Bohuslava Hubinková, Čistá 8 15
PA0031 Jaroslav Chudoba, Třebovice 8 15
PA0256 Monika Merglová, Litomyšl 8 15
PA0252 Klára Merglová, Litomyšl 8 15
PA0035 Marián Polášek, Chrudim III 8 15
PA0183 Rudolf Procházka, Pardubice 8 15
PA0340 Olga Shelongová, Praha 8 15
PA0056 Martin Souček, Chrudim III 8 15
PA0212 Lubomír Bašta, Staré Hradiště 5 15
PA0136 Martin Čihák, Hostovice 5 15
PA0406 Václav Fajfr, Podlesí 5 15
PA0135 Petra Hanudelová, Ostřešany 5 15
PA0350 Veronika Hladká, Sebranice 5 15
PA0431 Markéta Honzová, Ústí nad Orlicí 5 15
PA0089 Martin Horník, Bítovany 5 15
PA0121 Antonín Hradec, H. Městec 5 15
PA0065 Eva Hromádková, Chrast 5 15
PA0339 Martin Jirmásek, Polička 5 15
PA0342 Jana Jirmásková, Polička 5 15
PA0176 Daniel Joudal, Veselí 5 15
PA0401 Lukáš Kmoníček, Č. Třebová 5 15
PA0319 Hana Koutná, Jaroměřice 5 15
PA0082 Roman Makeš, Slatiňany 5 15
PA0061 Michal Pešava, Chrudim 5 15
PA0141 Stanislava Popílková, Sedlíšťka 5 15
PA0203 Tomáš Shejbal, Pardubice 5 15
PA0275 Jaroslav Scheib, Polička 5 15
PA0336 Marek Soural, Úsobrno 5 15
PA0218 Josef Svoboda, Pardubice 5 15
PA0087 Adámek Štursa, Slatiňany 5 15
PA0086 Miroslav Tesárek, Tuněchody 5 15
PA0116 Libor Tuček, Bělá 5 15
PA0193 Antonín Voříšek, Staré Hradiště 5 15
PA0168 Jiří Zdeněk, Pardubice 5 15
PA0054 Pavel Bucháček, Řetová 2 15
PA0162 Jindřich Dubišar, Pardubice 2 15
PA0421 Květa Gabrielová, V. Mýto 2 15
PA0092 Lenka Horáková, Svídnice 2 15
PA0405 Lucie Křížová - Fajfrová, Podlesí 2 15
PA0201 Radoslava Marková, Pardubice 2 15
PA0090 Mirek Svoboda, Ronov 2 15
PA0368 Bedřich Štefánek, Mor. Třebová 2 15
PA0207 Jan Šurc st., Pardubice 2 15
PA0352 Marie Hladká, Sebranice -1 15
PA0407 Petr Kříž, Choceň -1 15
PA0106 Jaroslava Vacková, Chrudim 8 14
PA0459 Alena Khýrová, Staré Město 11 13
PA0451 Jiří Souček, Chrudim III 11 13
PA0449 Dagmar Peštová, Chrudim III 8 13
PA0044 Radek Pešek, Libchavy 5 13
PA0276 František Pešek, Pardubice 5 13
PA0416 Silvie Stránská, Řetová 5 13
PA0376 Jan Šár senior, Chrast 5 13
PA0357 František Přichystal, Mor. Třebová 2 13
PA0375 Vladislava Šárová, Chrast 2 13
PA0144 Roman Jinoch, Ostřešany 0 13
PA0359 Stanislav Mixán, Boršov 0 13
PA0262 Zdeněk Hyhlík, Pardubice 11 12
PA0399 Petr Poldauf, Č. Třebová 11 12
PA0205 Milan Shejbal ml., Pardubice 11 12
PA0161 Karel Bělohlav, Pardubice 8 12
PA0124 Iveta Fuksová, Tuněchody 8 12
PA0272 Zuzana Havránková, Pardubice 8 12
PA0209 Radek Ipser, Starý Mateřov 8 12
PA0246 Ondřej Škopek, Čepí 8 12
PA0232 Karel Štorek, Cerekvice 8 12
PA0231 Pavel Urban, Litomyšl 8 12
PA0009 Pavel Drahý, Chrudim III 5 12
PA0186 Miroslav Drozen, Pardubice 5 12
PA0423 Barbora Filipová, V. Mýto 5 12
PA0247 Roman Greguš st., Litomyšl 5 12
PA0351 Ladislav Hladký, Sebranice 5 12
PA0240 Veronika Hořínková, Litomyšl 5 12
PA0213 Petr Houska, Pardubice 5 12
PA0015 Pavlína Jedlínská, Sopotnice 5 12
PA0282 Miroslav Jílek, Polička 5 12
PA0130 František Kaplan, Moravany 5 12
PA0394 Ladislav Kmoníček, Č. Třebová 5 12
PA0408 Jindřiška Křížová, Choceň 5 12
PA0083 Lukáš Makeš, Slatiňany 5 12
PA0171 Jiří Maštalíř, Pardubice 5 12
PA0225 Miroslava Michková, Pardubice 5 12
PA0266 Bartoloměj Mikloško, Pardubice 5 12
PA0175 Josef Pejcha, Staré Jesenčany 5 12
PA0140 Milan Popilka, Sedlíšťka 5 12
PA0422 Zdeněk Ryant, V. Mýto 5 12
PA0093 Martin Solnička, Srní 5 12
PA0004 Lenka Sotonová, Žumberk 5 12
PA0098 Ladislav Starý ml., Zaječice 5 12
PA0259 Bohuslav Šulc ml., Pardubice 5 12
PA0033 Milan Tomek, Rudoltice 5 12
PA0107 Josef Vacek, Chrudim 5 12
PA0260 Ludmila Veličková, Vendolí 5 12
PA0382 Ludva Čičmanec, Lukavice 2 12
PA0393 Jiří Drábek, Nedvězí 2 12
PA0085 Horymír Filip, Pardubice 2 12
PA0081 Pavel Hanuš, Slatiňany 2 12
PA0383 Martina Homolková, Lukavice 2 12
PA0338 Josef Jirmásek, Polička 2 12
PA0021 Lubomír Kopecký, Č. Třebová 2 12
PA0210 Jiří Lejhanec st., Pardubice 2 12
PA0235 Zdeněk Marčík, Dolní Újezd 2 12
PA0234 Luděk Marčík, Osík 2 12
PA0236 Marie Marčíková, Dolní Újezd 2 12
PA0173 JIří Maštalíř, Pardubice 2 12
PA0127 Jiří Motyčka, Mladoňovice 2 12
PA0258 Jana Oujezdská, Rozhraní 2 12
PA0180 Vladimír Paďour st., Pardubice 2 12
PA0045 Jiří Pešek, Libchavy 2 12
PA0418 Hana Ryantová, V. Mýto 2 12
PA0364 Jan Schneider, Mor. Třebová 2 12
PA0219 Jarmila Svobodová, Pardubice 2 12
PA0270 Karel Škopek, Pardubice 2 12
PA0132 Bohuslav Šulc st., Pardubice 2 12
PA0143 Roman Vaňásek, Horní Jelení 2 12
PA0291 František Báča, Rohozná -1 12
PA0048 Libor Diblík, Sopotnice -1 12
PA0398 Helena Novotná, Nedvězí -1 12
PA0058 Martin Pešava, Chrudim -1 12
PA0204 Tomáš Shejbal, Pardubice 0 11
PA0446 Marcela Váňová, Slatiňany 0 11
PA0435 Ivan Dostál, Jarošov 11 10
PA0391 Jiří Volf, Ústí nad Orlicí 8 10
PA0434 Jaroslav Zeman, Jarošov 8 10
PA0267 Milan Jílek, Polička 5 10
PA0378 Vladislav Jiroušek, Lhota 5 10
PA0354 Karel Kuběna, Svitavy 5 10
PA0268 Jiří Štěpán, Pardubice 5 10
PA0341 Tomáš Jirmásek, Polička 2 10
PA0412 Lenka Halbrštátová, Letohrad 0 10
PA0063 Tomáš Chlebeček, Chrudim 0 10
PA0137 Jiří Kučera, Uhřetická Lhota 0 10
PA0146 Petr Spálenský, Pardubice 0 10
PA0216 Miroslav Balínek, Pardubice 8 9
PA0217 Marek Balínek, Pardubice 8 9
PA0030 Petr Bambušek, Č. Třebová 8 9
PA0001 Miroslav Honzák, Lozice 8 9
PA0120 Radovan Štursa, Slatiňany 8 9
PA0169 Radek Bidlo, Choteč 5 9
PA0293 Milan Češka st., Polička 5 9
PA0159 Libor Doležal, Pardubice 5 9
PA0196 Vladislava Horská, Staré Hradiště 5 9
PA0139 Jana Krejcarová, Pardubice 5 9
PA0053 Josef Lejsek, Pardubice 5 9
PA0199 Jaroslav Mako, Staré Hradiště 5 9
PA0178 Vladimír Paďour ml., Pardubice 5 9
PA0108 Josef Pištínek, Horka 5 9
PA0192 Martin Špunda, Staré Hradiště 5 9
PA0029 Pavel Bambušek, Č. Třebová 2 9
PA0395 Karel Drábek, Nedvězí 2 9
PA0281 Andrea Gibiecová, Polička 2 9
PA0245 Roman Greguš ml., Litomyšl 2 9
PA0278 Petr Jílek, Polička 2 9
PA0012 Lucie Kovářová, Přívrat 2 9
PA0055 Pavla Lejsková, Pardubice 2 9
PA0170 Václav Maštalíř, Pardubice 2 9
PA0273 Radek Navrátil, Pomezí 2 9
PA0179 Marie Paďourová, Pardubice 2 9
PA0344 Dan Shelong, Praha 2 9
PA0309 Anna Slabá, Svitavy 2 9
PA0305 Alena Slabá, Svitavy 2 9
PA0310 Anja Slabá, Svitavy 2 9
PA0311 Ondřej Slabý, Svitavy 2 9
PA0308 František Slabý, Svitavy 2 9
PA0313 Petr Slabý, Svitavy 2 9
PA0304 Tomáš Slabý, Svitavy 2 9
PA0312 Dominik Slabý, Svitavy 2 9
PA0307 Pavel Slabý ml., Svitavy 2 9
PA0306 Pavel Slabý st., Svitavy 2 9
PA0005 Eva Sotonová, Žumberk 2 9
PA0100 Tomáš Starý, Stolany 2 9
PA0372 Josef Svoboda, Slatiňany 2 9
PA0182 Ondřej Sychra, Luže 2 9
PA0117 Jan Sychra, Bělá 2 9
PA0076 Soňa Škarvadová, Hlinsko 2 9
PA0280 Karel Švec, Polička 2 9
PA0390 Ladislav Tlapák, Všeradov 2 9
PA0208 Josef Urbanec, Brozany 2 9
PA0277 Jiří Vávra, Polička 2 9
PA0426 Marcela Vondřejcová, V. Mýto 2 9
PA0194 Jan Voříšek, Staré Hradiště 2 9
PA0195 Radek Voříšek, Staré Hradiště 2 9
PA0185 Ondřej Vosáhlo, Pardubice 2 9
PA0115 Drahomíra Bláhová, Bělá -1 9
PA0366 Bedřich Doseděl, Mor. Třebová -1 9
PA0265 Gustav Kovář, Vítějeves -1 9
PA0142 Zbyněk Popilka, Sedlíšťka -1 9
PA0101 Vlastimil Starý, Stolany -1 9
PA0485 Jan Bis, Svitavy 8 8
PA0487 Josef Bis, Karle 8 8
PA0482 Kristýna Brázdová, Svitavy 8 8
PA0479 Petr Kumstát, Staré Město 8 8
PA0491 Vlastimil Pechanec, Karviná 8 8
PA0013 Miroslav Absolon, Žamberk 0 8
PA0290 Jiří Elčkner ml., Čistá 0 8
PA0358 Milan Padrtka, Mor. Třebová 0 8
PA0188 Lukáš Sádovský, Holice 0 8
PA0470 Marina Brázdová, Svitavy 11 7
PA0471 Michal Brázda, Svitavy 8 7
PA0469 Eduard Brázda, Svitavy 8 7
PA0461 Leoš Hnát, Svitavy 8 7
PA0460 Ondřej Brychta, Kunčina 5 7
PA0445 Jaroslav Nastoupil ml., Č. Třebová 5 7
PA0118 Jan Sychra ml., Pardubice 5 7
PA0437 Matěj Šilar, Jarošov 5 7
PA0457 Ladislav Khýr, Staré Město 2 7
PA0415 Jiří Stránský, Řetová 2 7
PA0043 Oldřich Bleša, Chrudim III 0 7
PA0411 Tomáš Halbrštát, Letohrad 0 7
PA0062 Marek Chlebeček, Chrudim 0 7
PA0284 Josef Lednický, Svitavy 0 7
PA0317 Václav Roušar, Svitavy 0 7
PA0380 Pietro Tapalese, Pardubice 0 7
PA0197 František Teplý, Staré Hradiště 8 6
PA0299 Pavla Greplová, Koclířov 5 6
PA0151 Ludmila Havlíková, Pardubice 5 6
PA0191 Stanislav Novotný, Staré Hradiště 5 6
PA0060 Josef Pešava, Chrudim 5 6
PA0420 Filip Ryant, V. Mýto 5 6
PA0152 Ladislav Zábský, Pardubice 5 6
PA0059 Ladislav Fabián, Chrudim 2 6
PA0206 Laďka Chmelenská, Pardubice 2 6
PA0026 Oldřich Kubík, Choceň 2 6
PA0294 Milan Češka ml., Polička -1 6
PA0365 Věra Dosedělová, Mor. Třebová -1 6
PA0129 Tomáš Havránek, Pardubice -1 6
PA0242 Miroslav Horský, Litomyšl -1 6
PA0439 Josef Ropek, Choceň -1 6
PA0316 David Roušar, Svitavy -1 6
PA0315 Radek Roušar, Svitavy -1 6
PA0314 Patrik Roušar, Svitavy -1 6
PA0345 Oliver Shelong, Praha -1 6
PA0094 Marie Stará, Bítovany -1 6
PA0073 Josef Štursa, Zaječice -1 6
PA0348 Martin Tobiáš, Polička -1 6
PA0190 Marie Vrátilová, Staré Hradiště -1 6
PA0489 Marie Homolová, Svitavy 5 5
PA0484 Miroslav Jílek, Svitavy 5 5
PA0500 Martina Kašparová, Pardubice 5 5
PA0490 Eva Kynclová, Krouna 5 5
PA0481 Josef Mastík, Sebranice 5 5
PA0496 Marie Moníková, Staré Hradiště 5 5
PA0494 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 5 5
PA0478 Petr Šilar, Litomyšl 5 5
PA0288 Jiří Elčkner st., Trstěnice 0 5
PA0476 Adam Jirout, Litomyšl 0 5
PA0396 Simona Kmoníčková, Č. Třebová 0 5
PA0438 Jiří Rožek, Horní Jelení 0 5
PA0443 Michaela Ryantová, V. Mýto 0 5
PA0444 Jakub Šedivý, V. Mýto 0 5
PA0233 Pavel Vávra, Litomyšl 0 5
PA0442 Radek Slavík, Pardubice - Svítkov 8 4
PA0477 Zdeněk Jirout st., Litomyšl 5 4
PA0464 Milan Kořistek, Svitavy 5 4
PA0465 Karel Svojanovský, Svitavy 5 4
PA0187 Jaroslav Mach, Pardubice 2 4
PA0450 Lucie Součková, Chrudim III 2 4
PA0374 Tomáš Děťák, Zbyhněvice 0 4
PA0239 Sandra Horská, Litomyšl 0 4
PA0145 Miroslav Janků, Pardubice 0 4
PA0381 Janis Kunev, Pardubice 0 4
PA0157 Lumír Sokol ml., Pardubice 0 4
PA0032 Milan Pustaj, Č. Třebová -1 4
PA0042 Lucie Petrusová, Sobětuchy 8 3
PA0249 Markéta Gregušová, Litomyšl 5 3
PA0362 Kateřina Havranová, Mor. Třebová 5 3
PA0198 Miloš Hrnčál, Staré Hradiště 5 3
PA0222 Jiří Naštický, Pardubice 5 3
PA0153 Ludmila Zábská, Pardubice 5 3
PA0425 Josef Khýn, V. Mýto 2 3
PA0047 Michal Kolář, Ústí nad Orlicí 2 3
PA0371 Miroslav Otevřel, Linhartice 2 3
PA0126 Jiří Motyčka st., Mladoňovice -1 3
PA0119 Ondra Sychra, Bělá -1 3
PA0088 Ladislav Synek, Pardubice -1 3
PA0286 Lenka Urbanová st., Polička -1 3
PA0427 Miroslav Záleský, Tisová -1 3
PA0486 Anna Bisová, Karle 2 2
PA0483 Miloš Kafuněk, Svitavy 2 2
PA0499 Ivana Kašparová, Pardubice 2 2
PA0480 Jana Kumstátová, Staré Město 2 2
PA0488 Růžena Lebedová, Svitavy 2 2
PA0495 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 2 2
PA0492 Miloš Plecháček ml., Velké Koloděje 2 2
PA0501 Jiří Verner, Jaroměř 2 2
PA0104 Jozef Čelinák, H. Týnec 0 2
PA0289 Šárka Elčknerová, Čistá 0 2
PA0453 Tomášek Kuchař, Chrudim 0 2
PA0413 Oldřich Dostál, Dolní Čermná -2 2
PA0436 Šimon Šilar, Jarošov 8 1
PA0458 Aťka Khýr, Staré Město 5 1
PA0441 Jiří Mládek, Pardubice 5 1
PA0472 Josef Novák, Litomyšl 5 1
PA0467 Martin Fišer, Vendolí 2 1
PA0468 Marta Fišerová, Vendolí 2 1
PA0057 Karel Šimon, Chrudim III 0 1
PA0071 Robert Tesárek, Tuněchody 0 1
PA0456 Eduard Čehovský, Rozstání -1 1
PA0462 Eva Roušarová, Svitavy -1 1
PA0150 Michal Špaček, Dašice -1 1
PA0473 Zdeněk Novák, Litomyšl -4 1
PA0024 Markéta Hyksová, Č. Třebová 2 0
PA0214 Marek Tichý, Pardubice 2 0
PA0037 René Hromádko, Zaječice -1 0
PA0158 Jana Kutinová, Pardubice -1 0
PA0300 Jiří Hárych ml., Koclířov -4 0
PA0172 Vilma Látová, Pardubice -4 0
PA0493 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -1 -1
PA0475 Jaroslav Jirout, Litomyšl 2 -2
PA0147 Aleš Kohoutek, Živanice 0 -2
PA0148 Jiří Špaček, Dašice -4 -2
PA0287 Michal Čížek, Svitavy 5 -3
PA0215 Jan Kouřil, Pardubice -1 -3
PA0067 Žaneta Víšková, Slatiňany -1 -3
PA0274 Pavel Zahradník, Polička -1 -3
PA0008 Marcela Holetová, Chrudim III 0 -4
PA0223 Jiří Naštický, Pardubice 0 -4
PA0452 Miloš Vlašic, Chrudim III 0 -4
PA0497 Václav Moník, Staré Hradiště -4 -4
PA0498 Tomáš Trojan, Opatovice n. L. -4 -4
PA0466 Miroslav Gestinger, Ostrý Kámen 2 -5
PA0034 Luboš Zdražil, Miřetice 0 -5
PA0463 Lucie Kořistková, Svitavy -1 -5
PA0448 David Kubal, Škrovád -1 -5
PA0447 Jan Polášek jun., Chrudim -1 -5
PA0455 Michaela Uličná, Svratouch -1 -5
PA0285 Lenka Urbanová ml., Polička 8 -6

4.1.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Okresní fotbal: Chvojenec vypekl vedoucí tým přeboru

Ilustrační foto.

Ťukáte si na cello, nebo na čelo?

Muž stál uprostřed rušné silnice

Pardubice - S mírně nesoustředěným chodcem uprostřed aut si chvíli nevěděli rady.

Tazatelé zkoumají dopravu. Navštíví tisícovku pardubických domácností

Pardubice – V Pardubicích začal průzkum dopravního chování. Na zvonky náhodně vybraných domácností tak budou zvonit tazatelé, kteří zjišťují, odkud kam a jakým dopravním prostředkem obyvatelé Pardubic cestují.

Výhru pardubické rezervy ukoval Kovář

Pardubice - Dvě nejtěsnější, ale tříbodová vítězství si připsaly oba týmy z regionu v 11. kole fotbalové Divize C.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT