Sběrná místa
Restaurace Pod Vinicí a Trafika Mlejnková (Pol. IV), Přelouč – Hostinec U Soudku, Holice – Herna Bar Konečný. Kupon do čtvrtka 17 hod. Redakce – tř. Míru 62. Do pátku 16 hod.

Začínáme o víkendu 29. a 30. března. Od druhého kola můžete tipovat i na internetu. Nejlepší hráč celkového pořadí získá dres podepsaný fotbalisty FK Pardubice. Odměněni budou i vítězové jednotlivých kol, pro které je připravena hodnotná pivní cena od Pardubického pivovaru. Ten odmění i nejúspěšnější hráče v celkovém pořadí. Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící obdrží i ceny od partnera naší soutěže – firmy Elektro Berry.

V prvním kole musíte tipovat pouze pomocí kuponu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte do schránek Tip ligy Deníku. Do kolonky pro identifikační se napíše číslo velké písmeno N a dále vyplní své číselné heslo a ostatní požadované údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje redakce. Dozvíte se ho ve středu 2. dubna.