Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připravena pivní cena odpivovaru Rychtář, který absolutnímu výherci Tip ligy rovněž daruje sud piva a ocení i další nejúspěšnější hráče.

Tip liga začíná úvodním kolemo víkendu 31. března a 1. dubna.Absolutního vítěze budeme znát po 12. kole (16. a 17. dubna). Kompletní konečné pořadí s výherci bude zveřejněno ve středu 20. června.

Jak tipovat

Pouze pomocí hlasovacího kuponu,který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu: třída Míru 62, 530 02 Pardubice, nebo sběrných schránek Tip ligy ligy Deníku (jejich seznam v rámečku u kuponu). Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga“.

První hlasování:Při svém vstupu do soutěže hráč napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a dále vyplní ostatní údaje jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví na dva dotazy: zda je nebo se chce stát předplatitelem Deníku.Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění výše potřebných údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Každou středuotiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování

Kupon obsahuje 10 fotbalových zápasů.Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Každý nevyplněný tip znamená dva minusové body.

Dále hráč vyplníSupertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v uvedených deseti zápasech.

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum 10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.denik.cz.

Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek je každýčtvrtek v 17 hodin.Pro redakci Pardubického deníku platípátek do 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum poštovního razítka.