Žádáme nejúspěšnějšího hráče Mariana Pihíka, aby se se nám telefonicky ozval, abychom dohodli způsob předání ceny pro nejlepšího hráče prvního kola. Do druhého kola se mohou zapojit další hráči, ale zatímco již zaregistrovaní mohou hlasovat po internetu či SMS zprávou, nováčci musí poprvé hlasovat přes novinový kupon.

Jak se zapojit? Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1 = vítězství domácích, 0 = remíza, 2 = vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Za správný tip hráč obdrží 2 body, za chybný –1, za nevyplnění tipu inkasuje –2 (pozor, stává se dost často a hráči pak bodový zisk neoprávněně reklamují.

Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen libovolné čtyřmístné heslo (např. ročník narození) a povinné údaje. Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry vpisuje do kuponu, do SMS zpráv nebo při hlasování na internetu.

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek je vždy ve čtvrtek v 17 hodin, v Hypernově a v OC Grand v 19 hodin). Do redakce Pardubického deníku je možné přinést soutěžní kupóny do pátku 16 hodin. Od druhého kola bude možné tipovat po internetu či SMS zprávou (návod na jiném místě této stránky).

Přehled sběrných míst: Lázeňské městké informační centrum Lázně Bohdaneč, Restaurace U SOUDKU – Přelouč, Hostinec NA ŠPICI – Svítkov, Penzion a restaurant Pod Vinicí (areál TJ Tesla), Hypernova (v prostoru informací), Trafika Mlejnková – Polabiny (vedle Domu barev), Restaurace Anežka – Sezemice, Herna Bar konečný – Holice (u autobusového nádraží a Obchodní centrum Grand (sportovní prodejna v I. poschodí.

Pozor, do naší redakce lze přinést soutěžní kupony v pondělí a ve středu od 8.00 do 16.30 hodin, v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 8 do 16 hodin.