Závěrečného vyhodnocení se účastnili všichni úspěšní hráči a většina z nich přišla i s doprovodem. Doslovný triumf si vybojovali Ondřej a Jan Sychrové (vnuk a děda). Oba jsou z Bělé, která se nachází nedaleko Luže na Chrudimsku. Pětiletý vítěz Ondřej si podle svého dědy prvenství zasloužil: „U nás hrajeme Tip ligu celá rodina a to nejen v Pardubickém deníku, ale i v Chrudimském. Je pravda, že tipy hodně promýšlím, ale Ondra si dvakrát do svého tipu úspěšně zasáhl, změnil předpokládaný správný tip a vyšlo mu to. Přeskočil mně v celkovém pořadí, jeho maminka skončila na 260. místě. Musím podotknout, že u nás v hospůdce se touto soutěží nesmírně bavíme a z každého úspěchu máme radost,“ sdělil Jan Sychra, druhý v celkovém pořadí. Na Ondru ale čekalo nejedno překvapení. Obdržel krásný pohár pro vítěze a také medaili. Obojí mu předal druholigový fotbalista Sokolova Pavel Němeček, odchovanec pardubického fotbalu, který v zimě zřejmě změní dres… A protože první místo v soutěži bývá vstupenkou do reprezentačního dresu České republiky daroval mu jej přítomný podnikatel Zdeněk Svitek stejně jako DVD přehrávač: „Ten už máme,“ spontánně zvolal malý vítěz a přítomné rozesmál dovětkem: „Ale nějak nám blbne.“ Takže tento problém má teď mladý Sychra vyřešen. Slavnostní akt mu na kameru zaznamenala jeho maminka.

Druhé místo obsadil Jan Sychra – děda vítěze. To je opravdu zkušený hráč. V Chrudimském deníku dokonce vyhrál první kolo zimní Tip ligy. Na setkání převzal od Zdeňka Svitka CD Mikro systém, který mu bude připomínat úspěch v naší soutěži. Třetí místo obsadil Josef Slabý ze Svítkova. Obdržel holicí strojek Philips od Elektro Berry, takže má v budoucnu všechny předpoklady být dobře naladěn a hladce oholen. S cenou pro třetího nejlepšího hráče podzimní Tip liga byla spokojena i manželka jmenovaného Jarmila. Oba potvrdili, že jsou spolu již dlouhých 42 let. Čtvrté místo vybojoval Radek Ipser ze Starého Mateřova – stále ještě aktivní hráč tamního SK. Vyhrál sud piva Rychtář, vydán mu byl příslušný certifikát a do Vánoc bude mít sud doma. K tomu dostal i dva „Tipligácké“ půllitry. Sud se vypije, památeční půllitry zůstanou. Pátý Jiří Kučera z Uhřetické Lhoty si odnesl radio Grundig od Elektro Berry, na šestém místě skončila Vilma Látová z Pardubic.

Nejúspěšnější žena podzimní soutěže obdržela krásnou kytici z prodejny Květiny– dárky Evy Salfické a jako cenu varnou konvici ETA. Šestý skončil Jiří Pavlíček z Chvojence, který z rukou Zdeňka Svitka obdržel radiobudík, osmý František Pýcha z Rovně si odnesl krásné hodinky a dárkový balíček Bellinda.