Návrat s prázdnou. Naopak se plnila „klokaní“ kapsa. Futsalisté Bohemians využili domácího prostředí pro čtvrtfinále a v sérii se ujali vedení.

Bohemians 1905 – Torf Pardubice 3:2 (2:0).
Branky: 11. Kopecký, 11. Pleyer, 25. Kopecký – 22. Urbanec, 28. Pleyer (vlastní.). Stav série: 1:0. Bohemians: Vozár, Bellada – Kopecký, Štverák, Šnídl, Pleyer, Koudelka, Vodecký, Zapletal, Novotný, Junek. Pardubice: Šimon, Molnár – Urbanec, Kroulík, Beran, Mikan, Netolický, Chvála, Jeřábek, Fidra, Vratišovský, Slováček.

Úvod utkání patřil domácím. První branku vstřelili po rozehrání rohového kopu, kdy Junek připravil ideální střeleckou pozici pro Kopeckého. Druhý gól přišel z brejkové situace tři na dva. Tu sice hosté dokázali pokrýt, nicméně neobsazený Pleyer odražený míč doklepl za Šimonova záda.

Z kabiny nastoupil jiný Torf. Urbanec střelou ze střední vzdálenosti snížil. Skóre 2:1 však dlouho nevydrželo. Po chybě kolem brankoviště následoval faul a Kopecký z trestného kopu opět poslal svůj tým do „lepšího“ vedení. Jiskřičku naděje vykřesal Kroulík. Jeho chytré přehození brankáře poslal dezorientovaný Pleyer do vlastní sítě. Ve 29. minutě udělal kiks Urbanec, musel faulovat a byl vyloučen. Domácí z přesilovky vytěžili tyč a břevno.  Tři minuty před koncem vsadil Torf na hru bez brankáře. Zdlouhavě však kombinoval a bez střeleckého pokusu vyrovnávací gól přijít nemohl.

„Před utkáním jsme měli psychologickou poradu. Zmínilo se na ní, že jsme Bohemku v základní části u v Praze porazili, takže se není čeho bát. Přijdeme na hřiště a hrajeme ustrašeně. U kluků, kteří nehráli play off, bych to pochopil, ale u zkušených borců? V prvním poločase jsme působili nervózně. Vázla nám kombinace a těžko jsme se dostávali ke střelbě. Druhá půle byla z našeho pohledu o poznání lepší.  Jenže chyby v play off jsou strašně vidět. Při power play jsme málo riskovali, a proto si nevytvořili jedinou šanci na vyrovnání. Musíme se z prohry oklepat, už v pátek nás čeká odveta,“ burcuje pardubický trenér Miloslav Růžička.