SK Indoss Plzeň – FC Torf Pardubice 3:2 (3:0).

Branky:
6. Kovacz, 8. a 12. Vnuk – 27. Koudelka, 37. Malý.

Sestava – Torf:
Kašpar – Koudelka, M. Slováček, Beran, Melechovský – J. Slováček, Urbanec, Jeřábek II, Černík – Malý, Vratišovský. Do branky byl ještě připraven Nachtigall.

Hosté od úvodních minut působíli ospalým dojmem, v týmu se nenašel nikdo, kdo by pozvedl prapor týmu.
„Nedodrželi jsme taktické pokyny, měli jsme vsadit na trpělivost, uzavřít prostor před brankovištěm. Místo toho jsme se soupeřem „závodili“ a v rozmezí od 6. do 12. minuty jsme třikrát inkasovali,“ povzdechl si prezident Torfu Milan Vich, který tentokrát zaskočil na lavičce trenéra Miroslava Růžičku.

„Soupeř byl v ofenzívě silný, uměl se prosadit ve hře jeden na jednoho. První gól jsme inkasovali přihrávkou za obranu, kterou jsme neměli zformovanou ve čtverci, ale v lajně, druhý gól vstřelil Vnuk střelou z dvanácti metrů do šibenice a třetí padl po chybné a riskantní rozehrávce Melechovského uprostředu pole. Naší slabinou bylo, že jsme dlouho nemohli trefit branku soupeře. Povedlo se to až Koudelkovi ve 27. min.. Potom jsme hru hodně otevřeli soupeř měl několik vyložených šancí bez efektu. Tři minuty před koncem korigoval skóre Malý. Soupeře jsme dokázali zamknout, měli jsme řadu šancí…,“ uzavřel Vich, který pro kritiku neskutečně chybujících rozhodčích byl vykázán z haly.