A proti komu se svěřenci trenéra Felipe Condeho postaví? Po ubojovaném vítězství 2:1 nad finským mistrem Akaa Futsal se Chrudim dostala mezi dvaatřicet nejlepších klubů Evropy a těšila se na los další fáze. A nyní už ví, co a jak. Hrát bude doma s lucemburským šampionem FC Differdange 03!

Tým z Lucemburska zvládl úvodní kolo velmi dobře, porazit anglickou Helvecii 6:0 a zajistil si tím účast v další fázi soutěže. V jeho sestavě můžeme čítat zajímavá jména - Portugalci Djo a Teka, které jsme mohli vidět v dresu Svarogu Teplice. Lucemburský klub hrál Ligu mistrů naposledy v letech 2015 a 2017, tehdy ještě v tradičním předkole v podobě čtyřčlenných ale ani jednou nezvítězil, za šest zápasů získal jediný bod za remízu 3:3 s litevským Vytisem. Letošní výhra nad anglickým mužstvem tak byla historicky první pro Differdange ve futsalové Lize mistrů! Věřme, že druhou již v letošním ročníku nejprestižnější klubové soutěže Evropy nepřidají.

Zůstal. Trenér Jaroslav Veselý dotáhl Chrudim až na čtvrté místotabulky. A na jaře bude moci v tažení pokračovat.
Veselý: Hráči na mě vytvořili silný tlak, abych zůstal

O přesném místu odehrání zápasu vás budeme v nejbližších dnech informovat, zatím to ale vypadá, že se duel opět uskuteční za přísných hygienických opatření bez diváků. Termín zápasu je v sobotu 16. ledna 2021 od 19 hodin.