Bylo to kruté. Benago Zruč má tým složený z individualit, přesto až do 38. min. nenašlo recept, jak překonat výborného Šimona v pardubické brance.

Za stavu 2:0 měli domácí další šance, brejk Berana, únik dvojice Sklenář – Melechovský… Při power play Benaga netrefil Jeřábek opuštěnou branku.

„Myslím, že jsme zbytečně riskovali, vedli jsme 2:0, soupeř musel hrát a vymýšlet. Kdybychom vstřelili třetí gól, asi by to zabalil. Bál jsem se, že nám vstřelí kontaktní gól a využijí, že jsme měli pět akumulovaných faulů a tudíž měli blízko k „desítce“. Zbytečně jsme se dopuštěli útočných faulů, které nic neřešily…“ sdělil prezident Torfu Milan Vich. Závěr byl opravdu zlý. Müller tečovanou střelu dostal do branky i když s pomocí břevna – 2:1. Do konce chybělo 2 minuty 32 vteřin. Když do konce chybělo 1:53 minut, zblízka Brazilec Oliveira vyrovnal. Hosté měli dost času zápas rozhodnou. A byl to znovu hbitý Oliveira, který se v soubojích rval o každý míč. Namířil si to napříč hrací plochou, míč nasměroval před branku, kde Štorc zblízka vstřelil vítězný gól. Do konce chyběla minuta. Slibně se vyvíjející zápas skončil prohrou, kterou si Torf určitě nezasloužil. Příštími soupeři jsou Bohemians 1905 a Jistebník. Oba tyto celky musí pardubický tým bezpodmínečně porazit a pokud Delta Šumperk a Olympik Mělník nenavýší svoje bodová konta, bude určitě lépe.