VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Východočeští atleti soupeřili v pražské nafukovací hale

Pardubice - Skutečným atletickým gigantem se staly společné přebory Pardubického a Královéhradeckého kraje v atletice OPEN, když pořadatelé z Hvězdy SKP Pardububice napočítali přes 600 jednotlivých startů.

3.2.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Petra Slámová

Více než osmihodinový maraton disciplín obsadilo na 25 východočeských oddílů, které sice soupeřily společně, ale vyhodnoceny byly jednotlivě oba kraje. V Pardubickém kraji byla nejúspěšnější Hvězda SKP Pardubice s 38 medailemi (13 zlatých, 14 stříbrných, 11 bronzových) před AC Pardubice s 31 medailemi (15/8/8) a Ústím nad Orlicí s 13 medailemi (3/7/3). Za Královéhradecký kraj byl nejúspěšnější Sokol Hradec Králové s 26 medailemi (11/9/6) před Týništěm nad Orlicí s 11 medailemi (5/2/4) a Dvorem Králové se 6 medailemi (1/3/2). V závodě bylo dosaženo celé řady vynikajících výsledků, z nichž vyniká koule Kárníkové (16,37 m), 400 m Hrstky (48,57 s) a Eidrnové (55,65 s), trojskok Kučery (14,90 m, všichni Hvězda), dálka Tamchynové z AC Pardubice (575 cm) a koule hradeckého Cejnara (16,88 m).

Z výsledků Pardubického kraje: 60 m – žáci: 1. Ďuriač (SLATI) 7,92, 2. Lašek (LITOM) 7,99 s, 3. Bartůšek (HVEPA) 8,13 s, žákyně: 1. Baťová (VMYTO) 8,00 s, 2. Havlová (USORL) 8,56 s, 3. Prouzová (HVEPA) 8,57 s, ženy: 1. Váňová (ACPAR) 7,93 s, 2. Čadová (USORL) 8,03 s, 3. Antušková (ACPAR) 8,13 s, muži: 1. Němec (ACPAR) 7,13 s, 2. Voborník (HVEPA) 7,16 s, 3. Talácko (AFKCR) 7,26 s, dorostenci: 1. Hercík (HVEPA) 7,42 s, 2. Čížek 7,61, 3. Dočkal (oba ACPAR) 7,62 s, 60 m př. – žákyně: 1. Paulusová (SAKCR) 10,33 s, 2. Vytlačilová (ATPOL) 10,53 s, 3. Havlová (USORL) 11,79 s, muži: 1. Žák (AFKCR) 9,32 s, junioři: 1. Hedvičák (ACPAR) 8,27 s, dorostenky: 1. Řehounková 9,27 s, 2. Valentová (obě ACPAR) 9,56 s, 3. Maršálková (LITOM) 11,07 s, ženy: 1. Chmelařová 9,28 s, 2. Nosková (obě ACPAR) 9,45 s, 3. Dosedělová (SVITA) 9,53 s, žáci: 1. Říha (ACPAR) 8,87 s, 2. Matějka (SAKPU) 9,27 s, 3. Roček (HVEPA) 10,71 s, dálka – muži: 1. Kučera 691 cm, 2. Beneš (oba HVEPA) 617 cm, 3. Jírek (ACPAR) 599 cm, koule – žáci: 1. Říha (ACPAR) 12,80 m, 2. Čapek J. (HVEPA) 12,00 m, 3. Matějka (SAKPU) 11,21 m, dorostenci: 1. Čapek D. (HVEPA) 14,87 m, 2. Bartůněk (LITOM) 14,74 m, 3. Blažek (HVEPA) 13,90 m, muži: 1. Jirásek (HVEPA) 15,06 m, 2. Tlapák (USORL) 15,04 m, 3. Kvapil (ATPOL) 14,39 m, ženy: 1. Kárníková 16,37 m, 2. Svatošová 13,56 m, 3. Klímová (všechny HVEPA) 12,90 m, dorostenky: 1. Zrůstová (SAKCR) 10,98 m, 2. Šedivá (HVEPA) 10,83 m, 3. Řehounková (ACPAR) 10,60 m, tyč – ženy OPEN: 1. Nosková (ACPAR) 340 cm, 2. Hanousková (HVEPA) 270 cm, 3. Paulusová (SAKCR) 270 cm, dálka – ženy OPEN: 1. Tamchynová 575 cm, 2. Chmelařová 565 cm, 3. Luticová (všechny ACPAR) 536 cm, 3000 m – žáci: 1. Vondra (USORL) 9:59,54 min, 2. Kopecký (HVEPA) 10:55,50 min, muži: 1. Řemínek (CHOCE) 9:13,09 min, 2. Hübl (USORL) 9:25,83 min, 3. Kalina (HVEPA) 9:33,43 min, 800 m – žáci: 1. Roček (HVEPA) 2:24,48 min, 2. Lakota (CHOCE) 2:26,39 min, 3. Sion (ATPOL) 2:35,78 min, muži: 1. Svoboda (HVEPA) 1:58,01 min, 2. Koutný (ATPOL) 1:58,47 min, 3. Klička (SVITA) 2:01,11 min, dorostenci: 1. Mašín (ACPAR) 2:03,30 min, 2. Siegel (CHOCE) 2:27,15 min, 3. Kratochvíl (HVEPA) 2:42,22 min, ženy: 1. Dudková (USORL) 2:28,11 min, 2. Ručová 2:38,02 min, 3. Hojecká (obě ACPAR) 2:46,10 min, výška – muži: 1. Novák (ACPAR) 195 cm, 2. Žák (AFKCR) 185 cm, 300 m – žákyně: 1. Dostálová (SAKPU) 46,01 s, 2. Skalická (CHOCE) 47,37 s, 3. Večeřová (LITOM) 49,53 s, žáci: 1. Šafář (USORL) 40,07 s, 2. Lašek (LITOM) 42,93 s, 3. Le Viet (ATPOL) 43,47 s, 400 m – dorostenci: 1. Kozák (LITOM) 56,79 s, 2. Hercík (HVEPA) 58,98 s, ženy: 1. Eidrnová 55,65 s, 2. Jelínková 57,31 s, 3. Ulrichová (všechny HVEPA) 58,72 s, trojskok – muži: 1. Kučera (HVEPA) 14,90 m, 2. Veselý (ACPAR) 14,14 m, 3. Beneš (HVEPA) 13,58 m, ženy: 1. Tamchynová (ACPAR) 11,67 m, 2. Vladyková (HVEPA) 10,93 m, 3. Soudková (HVEPA) 9,93 m, koule – žákyně: 1. Pokorná (CHOCE) 9,60 m, 2. Havlová (USORL) 8,71 m, 3. Šobrová (SAKCR) 7,33 m, junioři – 1. Hedvičák (ACPAR) 12,50 m, tyč – muži OPEN: 1. Skřivánek (ACPAR) 421 cm, 2. Fiedler (AFKCR) 380 cm, 3. Juliš (AFKCR) 380 cm, výška – ženy: 1. Tejnecká (AFKCR) 155 cm, 2. Boudová (HVEPA) 150 cm, 1500 m – žáci: 1. Zenkl (VMYTO) 4:54,71 min, dorostenci: 1. Kubelka (ABKJO) 4:51,69 min, 2. Valko (SAKCR) 4:54,42 min, 3. Kouřil (VMYTO) 5:18,32 min, muži: 1. Cvejn (HVEPA) 4:12,34 min, 2. Hladík (HVEPA) 4:12,35 min, 3. Klička (SVITA) 4:13,35 min, žákyně: 1. Tesařová (CHOCE) 5:44,79 min, ženy: 1. Mäki (HVEPA) 4:58,96 min, 2. Martincová (USORL) 5:06,54 min, 3. Dudková (USORL) 5:07,56 min, 400 m – muži: 1. Hrstka 48,57 s, 2. Voborník 50,16 s, 3. Netolický (všichni HVEPA) 50,58 min, 150 m – žákyně: 1. Baťová (VMYTO) 19,59 s, 2. Prouzová (HVEPA) 21,08 s, 3. Havlová (USORL) 21,39 s, žáci: 1. Říha (ACPAR) 18,47 s, 2. Šafář (USORL) 18,62 s, 3. Matějka (SAKPU) 18,69 s, 200 – dorostenci: 1. Dočkal (ACPAR) 24,77 s, 2. Bartůněk (LITOM) 25,75 s, 3. Mašín (ACPAR) 25,96 s, ženy: 1. Eidrnová 25,46 s, 2. Jelínková (obě HVEPA) 26,12 s, 3. Řehounková (ACPAR) 26,16 s, muži: 1. Hedvičák (ACPAR) 22,16 s, 2. Němec (ACPAR) 22,73 s, 3. Talácko (AFKCR) 23,37 s,

Z výsledků Královéhradeckého kraje: 60 m – žáci: 1. Lahodyuk (TYNOR) 7,81 s, 2. Skořepa (DVKRA) 7,99 s, 3. Veselka (TYNOR) 8,10 s, žákyně: 1. Hanušová 8,31 s, 2. Broumová (obě NMMET) 8,44 s, 3. Hlaváčková (DVKRA) 8,46 s, ženy: 1. Harmanová (HKRAL) 8,04 s, 2. Jiroušková (NMMET) 8,24 s, 3. Teichmanová (HKRAL) 8,38 s, muži: 1. Bakeš 7,36 s, 2. Králík (oba HKRAL) 7,41 s, 3. Poláček (TYNOR) 7,51 s, dorostenci: 1. Desenský 7,51 s, 2. Kramář (oba HKRAL) 7,81 s, 3. Marek (TYNOR) 7,83 s, 60 m př. – žákyně: 1. Troppová (HKRAL) 10,36 s, žáci: 1. Rykl (HKRAL) 9,92 s, 2. Červinka (TYNOR) 10,96 s, dálka – muži: 1. Vláčiha (NPAKA) 648 cm, 2. Králík (HKRAL) 619 cm, 3. Poláček (TYNOR) 602 cm, koule – žáci: 1. Veselka (TYNOR) 10,51 m, 2. Červinka (TYNOR) 9,50 m, 3. Rykl (HKRAL) 9,48 s, dorostenci: 1. Vencl (NPAKA) 12,95 m, 2. Král (NMMET) 10,55 m, muži: 1. Cejnar (HKRAL) 16,88 m, 2. Vilímek (HKRAL) 12,24 m, ženy: 1. Valentová (HKRAL) 11,78 m, dorostenky: 1. Taclíková (HKRAL) 9,61 m, 2. Zouharová (HKRAL) 9,02 m, tyč – ženy OPEN: 1. Radoňská (HKRAL) 290 cm, dálka – ženy OPEN: 1. Veselá (HKRAL) 508 cm, 2. Urbancová (NPAKA) 504 cm, 3. Hartmanová (HKRAL) 493 cm, 3000 m – žáci: 1. Pavel (TRUTN) 10:55,23 min, muži: 1. Krunka (NMMET) 8:36,93 min, 2. Pechek (UPICE) 8:44,64 min, 3. Pytlík (HKRAL) 9:19,11 min, 800 m – žáci: 1. Lahodyuk (TYNOR) 2:19,25 min, 2. Luksch (HKRAL) 2:33,11 min, dorostenci: 1. Malý (NPAKA) 2:15,84 min, ženy: 1. Šturmová (DVKRA) 2:35,11 min, výška – muži: 1. Vlačiha (NPAKA) 190 cm, 2. Bakeš (DVKRA) 175 cm, 3. Kadeřávek (NMMET) 175 cm, 300 m – žáci: 1. Lahodyuk (TYNOR) 41,16 s, 2. Souček (HKRAL) 44,95 s, 400 m – dorostenci: 1. Štěpán (HKRAL) 54,49 s, ženy: 1. Jahelková (HKRAL) 61,45 s, koule – žákyně: 1. Dvořáková (TRUTN) 10,15 m, junioři – 1. Poláček (TYNOR) 12,91 m, 2. Šimek (NMMET) 12,48 m, výška – ženy: 1. Urbancová (NPAKA) 155 cm, 1500 m – žáci: 1. Červený (TRUTN) 5:23,32 min, 1500 m – muži: 1. Slanina (HKRAL) 4:12,03 min, ženy: 1. Pechková (UPICE) 5:07,22 min, 400 m – muži: 1. Houser (TRUTN) 54,88 min, 2. Horák (HKRAL) 55,36 s, 3. Linhart (NMMET) 55,94 s, 150 m – žákyně: 1. Hanušová (NMMET) 20,80 s, 2. Ulrichová (NMMET) 20,94 s, 3. Hlaváčková (DVKRA) 20,99 s, žáci: 1. Veselka (TYNOR) 19,56 s, 2. Skořepa (DVKRA) 19,85 s, 3. Rykl (HKRAL) 20,12 s, 200 m – dorostenci: 1. Desenský (HKRAL) 24,89 s, 2. Štěpán (HKRAL) 25,14 s, 3. Kramář (HKRAL) 25,46 s, ženy: 1. Hartmanová (HKRAL) 27,43 s, 2. Teichmanová (HKRAL) 27,68 s, 3. Jiroušová (NMMET) 28,22 s, muži: 1. Králík (HKRAL) 23,87 s, 2. Houser (TRUTN) 25,05 s, 3. Kadeřávek (NMMET) 25,45 s.

(Eva Vindová)

3.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Místopředseda volební komise číslo 1006 v Pardubicích porušil volební zákon. Do komise zasedl v tričku propagujícím znak kandidující strany Blok proti islamizaci.
10

Kvůli tričku s mešitou bylo v Pardubicích u voleb opět rušno

Místopředseda volební komise číslo 1006 v Pardubicích porušil volební zákon. Do komise zasedl v tričku propagujícím znak kandidující strany Blok proti islamizaci.
VÍME PRVNÍ / AKTUALIZOVÁNO
10

VIDEO: Člen komise agitoval ve volební místnosti za Blok proti islamizaci

Policie pátrá po seniorovi. Nevrátil se z tancovačky

Pardubicko - Pardubická policie prosí veřejnost o pomoc při pátrání po Jaroslavu Malimánkovi.

AKTUALIZUJEME / AKTUALIZOVÁNO

Z třináctého patra v Chrudimi vyskočil muž

Chrudim - Nešťastné úmrtí šetří v sobotu dopoledne chrudimská policie.

Jdou k volbám poprvé. Důraz kladou na ekologii, digitalizaci a vzdělání

Pardubice - V České republice je až 400 tisíc prvovoličů, kteří mohou výrazně ovlivnit výsledky právě probíhajících voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Čtyři sta tisíc to je pro srovnání čtyřikrát více hlasů, než kolik byl v parlamentních volbách v roce 2013 rozdíl mezi první a druhou stranou.

Rušení ordinací praktických lékařů ve velkém prý nehrozí

Pardubicko – V souvislosti se stávkou praktických lékařů, ke které došlo tento týden, se mluví o úplném skončení některých praxí. Zejména starší lékaři se prý nechtějí zařizovat k vydávání elektronických receptů, které mají být od ledna povinné.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení